تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Straight/Curve: Redefining Body Image 2017

Straight/Curve: Redefining Body Image

صنایع و موانع مسئول بحران فعلی تصویر بدن ما را بررسی کرده و رهبران پویا را نشان می دهد که برای تنوع بیشتر اندازه ، نژاد و سن می جنگند . نود درصد از زنان و دختران جوان می گویند که در صنعت مد و رسانه ها احساس نمایندگی نمی کنند و تصویری که روزانه مشاهده می کنند باعث می شود آنها احساس “منزجر کننده” و “کم” هستند . در زمانی که مغز ما 60،000 بار سریعتر از کلمات پردازش می کند Straight/Curve: Redefining Body Image می تواند تصویری را که می بینیم تغییر دهد و حرکتی را تقویت کند که در حال بازتعریف استانداردهای غیر واقعی و خطرناک زیبایی از جامعه برای تأثیرگذاری بر جامعه است . فیلم

مستند Straight/Curve: Redefining Body Image

برای هرکسی است که احساس می کند به اندازه کافی خوب نیست . این مستند موضوع تصویر بدن را از طریق لنزهای صنعت مد و رسانه ها بررسی كند زیرا کارگردان معتقد است كه این صنایع در راس پیام های مضر و تصویری هستند که در جهان قرار دارند و تعریف مجدد از بدن به دنبال پیشگامانی است که برای تغییر معیارهای غیر واقعی و خطرناک زیبایی در جامعه تلاش می کنند . این مستند جذاب طیف متنوعی از زنان را با اشکال ، اندازه ها ، سنین و رنگ های مختلف به نمایش می گذارد تا هر زن احساس نمایندگی کند . 
نام: Straight/Curve: Redefining Body Image
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 6.3
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 83 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Jenny McQuaile
نویسنده: Jenny McQuaile
ستارگان: Denise Bidot
رمز فایل: www.download.ir

Straight/Curve: Redefining Body Image 2017

Straight/Curve examines the industries and obstacles responsible for our current body image crisis and showcases the dynamic leaders fighting for more diversity of size, race and age.

لینک دانلود