تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Stray Cat Doors2 v1.0.6991 برای اندروید

Stray Cat Doors2

سری دوم بازی ماجراجویی درهای گربه های ولگرد است که در آن باید معماها را حل کرده و هر مرحله از آن را با یک کاراکتر متفاوت تجربه خواهید کرد. معماهای هر مرحله به گونه ای طراحی شده است تا افراد مبتدی نیز از آن لذت ببرند. در هر مرحله از

بازی Stray Cat Doors2

که در سراسر جهان مورد توجه قرار گرفته است علاوه بر جستجو و اکتشاف موارد جدید، باید رازها و معماهای موجود را حل کنید تا بتوانید چهار رنگ مورد نیاز برای پاکسازی مرحله را جمع آوری کنید. در خانه ، اگر تعداد مشخصی از رنگدانه ها داشته باشید ، می توانید معمای تغییر رنگ را به چالش بکشید و از رنگدانه ها برای ایجاد و جابجایی مبلمان گمشده استفاده کنید. شما می توانید درون مرحله با یک کلیک ساده یا کشیدن انگشت حرکت کنید. شما می‌توانید با کلیک کردن روی جایی که ردپای گربه ظاهر می‌شود اقدام به حل کردن معما کنید. با کلیک کردن یا کشیدن از آیتم‌های موجود در ستون استفاده کنید. وقتی شما هر مرحله را تمام می کنید، «مرحله‌ی جایزه» اضافه می‌شود. در مرحله‌ی جایزه، شما می‌توانید لباس‌های جدید و رنگدانه به عنوان جایزه‌ی اتمام مرحله بگیرید. سری جدید این بازی شامل 9 مرحله و بیش از 30 مرحله اضافی میباشد و گرافیک و موزیک آن بسیار دلنشین و جذاب طراحی شده است. اگر تشنه بازی ها رمزآلود ماجراجویی و معمایی هستید دانلود و نصب این بازی به شما پیشنهاد میشود. 
نام: Stray Cat Doors2
حجم فایل: 165 مگابایت
شرکت سازنده: パルスモ株式会社
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.6991
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Stray Cat Doors2 - v1.0.6991

t's a escape adventure game where you solve the mystery and clear each stage with a cute character. For those who have not played the previous game do not worry because you can enjoy it without problems. In this new work, you can now operate the character and explore the stage together. If you find difficult to solve any mystery, the hint function will help you so even beginners can enjoy it. The kitties from the previous work will also appear. Please be healed by the warm heart of those kitties. In addition, many other characters will appear making the game colorfully.

لینک دانلود