تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Summer Catchers v1.3.7 همراه با دیتا

Summer Catchers

یک بازی اندروید در زمینه گیم های ماجراجویی می باشد. در این بازی شما در نقش یک کاراکتر دختر به نام لاری می باشید که تنها با داشتن یک ماشین چوبی می خواهد وارد یک ماجراجوی پر از هیجان شود. در طی مسیر با موانع و چالش های بسیار زیادی روبرو خواهید شد که باید از آنها عبور کرده و وارد مراحل بعدی شوید. از ویژگی های این بازی می توان به قابلیت ارتقای ماشین اشاره نمود. با کسب امتیاز بیشتر در پایان هر مرحله می توانید ماشین خود را تقویت کرده و ویژگی های جدیدی به آن اضافه نمایید. محل های عبوری شامل جنگل های مه آلود، زیر سطح شهر و کوه های پر از اشباح می باشد که با گذر از هرکدام می توانید نقشه بعدی را آنلاک نمایید.

بازی Summer Catchers

توسط شرکت Noodlecake Studios طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.4 و دانلود بیش از 10 هزار بار در مارکت گوگل پلی به یکی از برترین بازی های سبک ماجراجویی در سیستم اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Summer Catchers
حجم فایل: 249 + 31 مگابایت
شرکت سازنده: Noodlecake Studios
ورژن: 1.3.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: ماجراجویی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Summer Catchers - v1.3.7

Embark on an epic road trip adventure of a lifetime in Summer Catchers. With your trusty wooden car you must travel to distant lands full of mystery, strange creatures and exciting races in your quest to finally experience summer.

لینک دانلود