دانلود بازی Super Mario Odyssey نسخه FitGirl برای کامپیوتر

Super Mario Odyssey

در یک ماجراجویی هیجان انگیز از سری بازی های سوپر ماریو شرکت کنید . هنگام پیوستن به ماریو و متحد جدیدش Cappy در یک ماجراجویی سه بعدی عظیم کره زمین ، مکان های باورنکردنی دور از پادشاهی قارچ را کاوش کنید. از توانایی های جدید شگفت انگیز – مانند قدرت گرفتن و کنترل اشیا ، حیوانات و دشمنان برای جمع آوری Power Moons استفاده کنید تا بتوانید هواپیمای ادیسه را تقویت کنید و پرنسس را از برنامه های عروسی Bowser نجات دهید.

 بازی Super Mario Odyssey

به لطف Cappy قهرمانانه و کلاه شکل ، حرکات جدیدی را به شما تحمیل کرده است که به شما کمک می کند در مورد گیم پلی سنتی خود در دویدن و پرش تجدید نظر کنید مانند پرش با کلاه ، پرتاب کلاه و ضبط. برای پیشرفت در بازی و کشف تعداد زیادی از کالاهای مخفی پنهان ، از گروه های اسیر شده مانند دشمنان ، اشیا و حیوانات استفاده کنید. و اگر دوست دارید با یک دوست بازی کنید ، فقط یک کنترل کننده Joy-Con pass نیاز دارید . این ماجراجویی به سبک اولین ماجرا از سال 1996 محبوب Super Mario 64 ™ و 2002 Nintendo GameCube ™ Super Mario Sunshine ™ کلاسیک دارای اسرار و شگفتی ها ، به علاوه پادشاهی های جدید هیجان انگیز برای کشف است. 

این بازی بر روی امولاتور Yuzu که همراه با بازی نصب می شود اجرا می شود.

نام: Super Mario Odyssey
حجم فایل: 2.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Nintendo
تاریخ انتشار: Oct 27, 2017
نسخه: FitGirl
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Nintendo
رمز فایل: www.download.ir

Super Mario Odyssey - FitGirl

Explore incredible places far from the Mushroom Kingdom as you join Mario and his new ally Cappy on a massive, globe-trotting 3D adventure. Use amazing new abilities—like the power to capture and control objects, animals, and enemies—to collect Power Moons so you can power up the Odyssey airship and save Princess Peach from Bowser’s wedding plans!

لینک دانلود