تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Tales Of Glory نسخه کرک شده VREX

Tales Of Glory

بازی شبیه سازی در زمان قرون وسطا است و شما در نقش یک فرمانده هستید که باید نیروهای خودتان را ساماندهی کنید ، اسلحه های مناسب را انتخاب کنید و خشم خودتان را بر سر دشمنانتان در این بازی فرود آورید . این بازی که در سبک اکشن ، ماجرایی و واقعیت مجازی است یک استاندارد جدید را در نبردهای واقعیت مجازی ایجاد کرده است و آن این است که شما را با هدست های واقعیت مجازی و کنترل های مخصوص آن وارد دوران قرون وسطا می کند و داستان نبردی 30 ساعته را روایت می کند که شما فرمانده یکی از طرفین این نبرد هستید و برای پیروزی باید با دشمنان بجنگید و آنها را نابود کنید . در بازی Tales Of Glory فرصت این را دارید که در نبرد های عظیم در 40 میدان نبرد زیبا به عنوان یک شوالیه شرکت کنید و هر کسی که سر راهتان بود را از میان بردارید . شما در این بازی باید به ساحل های زیبا ، دفاع از قلعه ، به کاروان های نظامی و غیر نظامی ، دشمنان و … حمله کنید و آنها را از میان بردارید تا خودتان و کشورتان در امان بمانید . یک سیستم تصادفی سازی در بازی وجود دراد که به شما این امکان را می دهد با هر بار شروع کردن بازی از ابتدا داستان و نوع نبردها برایتان تفاوت کند و گویی که یک بازی جدید را آغاز کرده اید . در

بازی Tales Of Glory

بیش از 40 نوع اسلحه وجود دارد که می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید و آن را با سلیقه خودتان شخصی سازی کنید . پس به عنوان یک فرمانده و یک شوالیه اسب خودتان را زین کنید ، لباس رزم بپوشید ، سلاحتان را آماده کنید و بردارید ، نیروهایتان را سامان دهید و به جنگ با دشمنان بروید و همه آنها را نابود کنید . پیش نیاز اجرای این بازی داشتن هسدت های واقعیت مجازی می باشد .
نام: Tales Of Glory
حجم فایل: 10.9 گیگابایت
شرکت سازنده: BlackTale Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، شبیه سازی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: BlackTale Games
رمز فایل: www.download.ir

Tales Of Glory - VREX

Don your VR helm, choose your weapons, and command your troops to victory while you immerse yourself in the fury and excitement of this medieval battle simulator.Will you be defeated? Or with the blood of your enemies, will you write your own Tales of Glory? .Tales Of Glory is setting a new standard for medieval melee fights, bringing best of both worlds by combining large scale battles and full physics one vs many combat, everything packed into a 30+ hours sandbox campaign .

لینک دانلود