دانلود بازی اندروید Tales Rush v1.3.7

Tales Rush

یک بازی اندروید در زمینه گیم های اکشن و فانتزی می باشد. در این بازی شما باید در نقش قهرمان به نابود کردن دشمنان بپردازید. در ابتدای بازی می توانید از میان شخصیت های دختر شمشیرزن (Sword-Girl) و قهرمان نینجا (Ninja Alibaba) یک مورد را انتخاب کرده و به کمک قابلیت های آن، به سراغ دشمنان خود رفته و آنها را نابود نمایید. از ویژگی های

بازی Tales Rush

می توان به قابلیت ارتقا و خرید ابزارهای جدید برای قهرمانان اشاره نمود. با کسب سکه و امتیاز بیشتر در هر مرحله می توانید ویژگی های جدیدی برای قهرمان خود از بخش فروشگاه خریداری کرده و دشمنان را با سرعت بیشتری نابود نمایید. تعداد مراحل بالا و همچنین استفاده از کاراکترهای جذاب باعث شده است تا این بازی در میان تمام سنین از محبوبیت بالایی برخوردار شود. این بازی توسط شرکت Potting Mob طراحی و تولید شده است که توانسته با کسب امتیاز 4.2 و دانلود بیش از 500 هزار بار توسط کاربران گوگل پلی، به یکی از برترین بازی های سبک اکشن و فانتزی در سیستم عامل اندروید تبدیل شود. برای مشاهده بخشی از محیط بازی می توانید ویدیو زیر را تماشا کنید.
نام: Tales Rush
حجم فایل: 97 مگابایت
شرکت سازنده: Potting Mob
ورژن: 1.3.7
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: فانتزی
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.3 به بالا

Tales Rush - v1.3.7

This is a fairy tale written by you! Your heroes, Sword-girl Alice and Ninja Alibaba, you'll command them on an adventure full of unknowns. In this crisis-ridden world, in the face of well-intentioned gifts, crazy games, blood curses, accept or reject? It's up to you! How the tales ends, let's wait and see!

لینک دانلود