تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Technocom Advance Word Find and Replace v5.7.1.65 – Win

Technocom Advance Word Find and Replace

یک نرم افزار فوق العاده و کاربردی برای ویندوز بوده که به شما اجازه میدهد تا چندین کلمه و یا عبارت را یافته و آنها را جایگزین کنید. شما میتوانید با استفاده از

نرم افزار Technocom Advance Word Find and Replace

کلمات و عبارت ها با حالت های مختلف را پیدا کرده و آنها را جایگزین کنید، حتی میتوانید آنها را پررنگ ( هایلایت ) کنید. محیط کاربری برنامه بسیار آسان بوده که باعث میشود تا نیازی به آشنا شدن با آن نبوده و همگان بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. کافیست تنها کلمه و یا عبارتی که به دنبال آن هستید را در برنامه وارد کنید. فایل های doc/docx/rtf خود را وارد کرده و کلمات و عبارت های جایگزین را پیدا کرده و آنها را تغییر دهید. این برنامه در اصل نرم افزاری برای MS word است ( مایکروسافت آفیس) که میتوانید بهترین جست و جو و جایگزینی را برای آن انجام دهد. با استفاده از ابزار Batch تمامی کلمات و عبارات درون فایل ورد را پیدا کرده و آنها را جایگزین کنید. پشتیبانی برنامه از تمامی زبان ها باعث شده تا شما بتوانید کلمات در تمامی زبان ها را پیدا ، جایگزین و هایلایت کنید.
نام: Technocom Advance Word Find and Replace
حجم فایل: 6 مگابایت
شرکت سازنده: Technocom
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v5.7.1.65
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Technocom Advance Word Find and Replace v5.7.1.65 - Win

You can also format backcolor, forecolor, bold, italic, underline and strikethrough, Double strike through, Subscript, Superscript, All Caps, Small Caps, Hide, Headers & Footers any word or text in any word document with our Replacement utility. You can Find & Replace and Highlight each word with a different criteria and formatting.

لینک دانلود