دانلود بازی کامپیوتر Tempest Pirate Action RPG نسخه کرک شده PLAZA

Tempest Pirate Action RPG

عنوانی درباره زندگی دزدان دریایی و مهم‌تر از همه نبردهای دریایی است. شما باید در نقش کاپیتان کشتی دزدان دریایی وارد بازی شده و کشتی‌های مملو از ثروت را غارت کنید! شخصیت‌های بازی از تنوع مناسبی برخوردارند و در طی روند بازی فقط با بازرگانان و کشتی داران روبه‌رو نخواهید شد بلکه با سایر دزدان دریایی، پیروان مرموز فرقه‌های عجیب‌وغریب و مهم‌تر از همه هیولاهای افسانه‌ای روبه‌رو خواهید شد. داستان‌های مختلفی حول محور هیولاهای دریایی در عصر طلایی دزدان دریایی روایت می‌شود که مهم‌ترین آن‌ها Kraken و Leviathan نام دارد. بازی به شما این امکان را می‌دهد تا به‌طورکلی کشتی منحصربه‌فردی برای خود طراحی کنید و هر بخشی از آن را که خواستید ویرایش کنید. اسلحه‌های

بازی Tempest Pirate Action RPG

نیز از تنوع مناسبی بهره‌مند است و در سه کلاس توپ، خمپاره اندازه و پرتاب‌کننده آتش تقسیم‌بندی می‌شوند. در کنار اسلحه‌ها، آیتم‌های فراوانی وجود دارد که هرکدام به‌نوعی قابلیت‌های کشتی را بیشتر می‌کند اما بهترین و قوی‌ترین آیتم‌ها را پس از تمام کردن مأموریت‌های چند سطحی به دست خواهید آورد که لجندز نام دارد. در بازی سه ملیت مختلف به همراه هزاران جزیره وجود دارد که در هرکدام از آن‌ها چیزی برای کشف کردن پنهان است! بازی به‌صورت جهان باز طراحی‌شده است و به بازیکنان این اجازه را می‌دهد تا از بخش‌های مختلف گیم پلی نهایت لذت را ببرند. در کنار دزدی کارهای ساده‌تری نیز وجود دارد! می‌توانید در کنار دزدی وارد کار تجارت شوید. به‌عنوان‌مثال می‌توانید کالاهای کمیاب و گران‌قیمت را تهیه‌کرده و در بازارها عرضه کنید. در کنار کشتی و سلاح‌ها، نیروها و افراد تحت فرمان نیز قابل ارتقا هستند و می‌توان مهارت‌های آنان را افزایش داد.
نام: Tempest Pirate Action RPG
حجم فایل: 528 مگابایت
شرکت سازنده: Lion's Shade
تاریخ انتشار: 2016
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی
منتشر کننده: HeroCraft
رمز فایل: www.download.ir

Tempest Pirate Action RPG - PLAZA

Hey Captain! Now that you’ve got the Jolly Roger fluttering in the wind over your ship, you’re ready to rove the seas, take on merchant ships loaded with booty and storm formidable fortresses. Set sail and get your hands on all those legendary treasures that are just waiting for the picking!

لینک دانلود