دانلود بازی اندروید The Battle of Polytopia v1015016

The Battle of Polytopia

نام بازی جدید و متفاوت که تا کنون طرفداران زیادی از سراسر جهان را به خود جذب کرده است . در این بازی شما در نبرد پولیتوپیا قرار گرفته اید و ناچارن باید تمدن خود را به عنوان یک قبیله شروع کرده و آن را گسترش دهید تا بتوانید در نبرد های سهمگین بازی موفق باشید . مزراع خود را بسازید ، کشت کنید ، منابع سنگ ، طلا و … را پیدا کرده و کارگران را استخدام کنید تا از آنها استخراج کنند و درآمد کسب کنید تا بتوانید با منابع خود آیتم های بیشتری در بازی خریداری کرده و قبیله و مزارع خود را گسترش دهید .

بازی استراتژی The Battle of Polytopia

بر خلاف دیگر بازی های مشابه زمان آن زود تر اتفاق خواهد افتاد و شما برای ساخت و گسترش قبیه خود مانند دیگر بازی ها نباید ماه ها یا سال ها وقت صرف کنید و بسیار سریع تر تمامی این کار های اتفاق خواهد افتاد . شما می توانید پس از گذشت از سطح های اولیه بازی نیروهای جنگی و سربازانی را برای خود بسازید که البته تنوع قابلیت های آنها بسیار زیاد است و شما باید به نسبت منابع و درآمد خود سربازانی خوب برای استراتژی جنگی خود خلق کنید . شما می توانید در طول بازی نیرو های خود را ارتقاء دهید و وارد تبر های سخت تر بازی شوید .
نام: The Battle of Polytopia
حجم فایل: 28 مگابایت
شرکت سازنده: Midjiwan AB
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1015016
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی - شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 2.3 به بالا

The Battle of Polytopia - v1015016

The Battle of Polytopia has begun. Lead your civilization into war in this low poly turn-based strategy game. Adventure into this world of blocks: explore, gather resources, farm, mine ore... Build an empire of epic proportions, train your warriors and send them to fight with armies of other civilizations.

لینک دانلود