تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Blood Is at the Doorstep

The Blood Is at the Doorstep

یکی از پر مخاطب ترین موضوعات اجتماعی آمریکا است . در تاریخ 30 آوریل 2014 ، دونتره همیلتون ، مرد سیاه پوستی غیر مسلح 31 ساله که به بیماری اسکیزوفرنی مبتلا شده بود ، 14 بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت و توسط یک افسر پلیس میلواکی در یک پارک محبوب در مرکز شهر کشته شد . مرگ دونتره همیلتون ماهها ناآرامی را برانگیخت و با آغاز تحقیقات ، خانواده وی در جستجوی پاسخ ، عدالت و اصلاحات قرار می گیرند .

مستند The Blood Is at the Doorstep

که بیش از سه سال پس از مرگ وی فیلمبرداری شده است ، در پی یافتن پاسخ ها و به چالش کشیدن یک سیستم عدالت کیفری خانواده او را دنبال میکند . با مادر دونتره و خانواده اش به عنوان راهنما ، نگاهی دردناک به درون جنبشی متولد تراژدی شخصی و بی عدالتی می اندازیم . با وجود بسیاری از مشکلات ، خانواده همیلتون الهام بخش اصلاحات اساسی در سطح محلی است . اما هنگامی که یکی دیگر از تیراندازی های بحث برانگیز پلیس در میلواکی چندین شب ناآرامی شدید را خاموش میکند ، خانواده همیلتون باید تصمیم بگیرند که در آینده چه کاری انجام دهند . این مستند نگاهی به یکی از مهمترین مبارزات مربوط به حقوق بشر در آمریکا می اندازد و از مخاطبان سؤال می کند: اگر این خشونت راهی به آستان شما شد ، چه کار می کنید؟
نام: The Blood Is at the Doorstep
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 6.5
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 30 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Erik Ljung
ستارگان: Wes Tank
رمز فایل: www.download.ir

The Blood Is at the Doorstep

After Dontre Hamilton was shot 14 times and killed by police in Milwaukee, his family embarks on a quest for answers, justice and reform.

لینک دانلود