تبلیغات

فیلم سینمایی دوباره زندگی

تبلیغات

سریال دل

دانلود فیلم مستند The Blood Is at the Doorstep

The Blood Is at the Doorstep

یکی از پر مخاطب ترین موضوعات اجتماعی آمریکا است . در تاریخ 30 آوریل 2014 ، دونتره همیلتون ، مرد سیاه پوستی غیر مسلح 31 ساله که به بیماری اسکیزوفرنی مبتلا شده بود ، 14 بار مورد اصابت گلوله قرار گرفت و توسط یک افسر پلیس میلواکی در یک پارک محبوب در مرکز شهر کشته شد . مرگ دونتره همیلتون ماهها ناآرامی را برانگیخت و با آغاز تحقیقات ، خانواده وی در جستجوی پاسخ ، عدالت و اصلاحات قرار می گیرند .

مستند The Blood Is at the Doorstep

که بیش از سه سال پس از مرگ وی فیلمبرداری شده است ، در پی یافتن پاسخ ها و به چالش کشیدن یک سیستم عدالت کیفری خانواده او را دنبال میکند . با مادر دونتره و خانواده اش به عنوان راهنما ، نگاهی دردناک به درون جنبشی متولد تراژدی شخصی و بی عدالتی می اندازیم . با وجود بسیاری از مشکلات ، خانواده همیلتون الهام بخش اصلاحات اساسی در سطح محلی است . اما هنگامی که یکی دیگر از تیراندازی های بحث برانگیز پلیس در میلواکی چندین شب ناآرامی شدید را خاموش میکند ، خانواده همیلتون باید تصمیم بگیرند که در آینده چه کاری انجام دهند . این مستند نگاهی به یکی از مهمترین مبارزات مربوط به حقوق بشر در آمریکا می اندازد و از مخاطبان سؤال می کند: اگر این خشونت راهی به آستان شما شد ، چه کار می کنید؟
نام: The Blood Is at the Doorstep
تاریخ انتشار: 2017
امتیاز imdb: 6.5
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 30 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Erik Ljung
ستارگان: Wes Tank
رمز فایل: www.download.ir

The Blood Is at the Doorstep

After Dontre Hamilton was shot 14 times and killed by police in Milwaukee, his family embarks on a quest for answers, justice and reform.

لینک دانلود