تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند غار The Cave

The Cave

فیلم مستند محصول مشترک دانمارک ، آلمان ،  فرانسه ، انگلستان ، ایالات متحده و قطر میباشد و به زبان عربی و انگلیسی میباشد . Feras Fayyad به سرزمین مادری خود سوریه بازگشت و به دنبال تیمی اختصاصی از پزشکان زن که خستگی ناپذیر تلفات تلفنی را در بیمارستان زیرزمینی در حالی که مبارزه با جنسی گرایی سیستمیک را انجام می دهد ، دنبال می کند .

The Cave

از سال 2016 تا 2018 متعلق به رتبه های برتر فیلم های جنگی است . کارگردان سوری فراس فیاض ما را به یک منظره زیرزمینی می برد که احساس می کند با دنیای پس از آخرالزمانی ماد مکس (1979) شباهت دارد . با وجود زندگی بیش از حد خطرناک در زیر زمین ، بازماندگان شبکه ای از تونل های مخفی را در زیر شهر Ghouta ، در نزدیکی دمشق ایجاد می کنند ، برای یک بیمارستان زیرزمینی که توسط پزشکان زن نگهداری می شود . برخلاف بسیاری از مستندهای سوری که از فیلم های تلفن همراه یا دوربین های لرزان ساخته شده اند ، فراس فیاض برای تجسم منظره و سرنشینان به یادماندنی آن با سینماگرافی هنری این فیلم مستند را میسازد. دکتر امانی ، زن جوان سوری است که در شرایط غیرقابل تصور با طنز و شجاعت بسیار خوبی فعالیت می کند .
نام: The Cave
شرکت سازنده: Danish Documentary Production
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز imdb: 7.4
کیفیت: 720p
زبان: عربی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 47 دقیقه
محصول کشور: دانمارک
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Feras Fayyad
نویسنده: Alisar Hasan
ستارگان: Amani Ballour
رمز فایل: www.download.ir

The Cave

Amidst air strikes and bombings, a group of female doctors in Ghouta, Syria struggle with systemic sexism while trying to care for the injured using limited resources.

لینک دانلود