تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Choice Is Ours 2015

The Choice Is Ours

فیلم مستند محصول ایالات متحده و به زبان انگلیسی میباشد . اگر ما از علم و فناوری به نفع همه مردم و محیط زیست استفاده کنیم ، چشم انداز خوش بینانه ای از جهان را پیش رو خواهیم داشت . بشریت در طول تاریخ ، دیدگاههای خود را بر روی اهداف به ظاهر غیرممکن قرار داده است و راهی برای تحقق آن اهداف در برابر همه موانع پیدا کرده است . این پتانسیل ترسناک در لحظه های آغازین فیلم

مستند The Choice Is Ours

در معرض نمایش کامل است ، مهمترین موضوعاتی که امروزه بشر با آن روبرو است ، از تغییرات آب و هوایی گرفته تا جرم و جنایات گسترده ، فاجعه مالی و منابع طبیعی که به سرعت در حال نابودی سیاره ما هستند . این فیلم با ظرافت تولید شده ظرفیت ما را برای استناد به تغییرات مثبت در جهان ارتقا می بخشد و تغییرات رفتاری و فرهنگی را که باید برای تحقق این امر انجام شود در نظر می گیرد . «انتخاب ماست» تولیدی از پروژه ونوس است ، سازمانی که اختصاص به کشف رویکردهای نوآورانه برای حل مسئله دارد . بنیانگذار سازمان ، ژاک فرسکو 97 ساله ، به عنوان راهنمای اصلی در طول روایت فیلم فعالیت می کند . با بینش قانع کننده و مفصل ، فرسکو برای تجدید نظر در مورد آنچه ممکن است در هر یک از ما و با گسترش جهان بزرگ وجود دارد ، استدلال می کند . این فیلم در بررسی اینکه آیا رفتارهای ما با ماهیت انسانی تعیین می شود ، یا با جذب محیطی که ما را احاطه کرده است ، سرنخ هایی را ارائه می دهد که چگونه می توانیم دوباره از نو به شروع به بازسازی سیاره خود کنیم .
نام: The Choice Is Ours
شرکت سازنده: Blue Forest Media
تاریخ انتشار: 2015
امتیاز imdb: 8.3
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 59 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
کارگردان: Joel Holt
نویسنده: Joel Holt
ستارگان: Erin Ade
رمز فایل: www.download.ir

The Choice Is Ours 2015

The series shows an optimistic vision of the world if we apply science & technology for the benefit of all people and the environment.

لینک دانلود