تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Curious Expedition v2.12.0.15 نسخه GOG

The Curious Expedition یکی از بازی های سبک ماجرایی ، نقش آفرینی ، شبیه ساز و استراتژیک است که توسط کمپانی Maschinen-Mensch طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی سازنده برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . Curious Expedition از جمله بازی های شبیه ساز است که داستان هایی را در اواخر قرن 19 روایت می کند . همراه با شخصیت های معروف سفر خود را به مناطق مختلف آغاز کرده و تمامی تلاش خود را برای کسب شهرت، علم و گنجینه های گرانلها بکار گیرید . جهانی که در آن حضور دارید مملو از شگفتی و رمز و راز است . حالا به گشت و گذار بپردازید , ماجراهای زیادی انتظار شما را می کشند .

سایر توضیحات : یکی از نقاط قوت بازی , نحوه روایت آن است زیرا ماجراهای زیادی در طول بازی برای شما رخ خواهد داد و همین مسئله بازی را جذاب کرده است . ممکن است در ابتدا بگویید این بازی بسیار ساده و فاقد گرافیک چشمنوازی باشد اما اگر برای چند دقیقه هم که شده آن را تجربه کنید مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد . برای ماجراجویی تجهیزات زیادی لازم است اما شما توانایی حمل تمامی آنها را ندارید پس سعی کنید از همان ابتدا مهمترین وسایل را انتخاب نمایید . مدیریت منابع غذایی , دارویی و آب مسئله دیگری است که باید به درستی مدیریت شوند در غیر این صورت جان سالم به در نخواهید برد . در طول مسیر از روستاها و قبلایل مختلفی عبور خواهید کرد که بازی این امکان را به شما می دهد تا با آنها هم صحبت شده و در صورت تمایل راه های تجاری خود را به سرزمین ها باز کنید . یکسری معبد هم در بازی وجود دارد که دارای گنجینه های گرانبهایی بوده و شما می توانید آنها را غارت کنید اما بسیار مراقب باشید زیرا تله های مرگباری وجود دارد .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Curious Expedition v2.12.0.15 نسخه GOG

 

مشخصات بازی The Curious Expedition :

نام بازی : The Curious Expeditionپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Maschinen-Menschمنتشر کننده : Maschinen-Menschسبک بازی : ماجرایی ، نقش آفرینی ، شبیه ساز و استراتژیکنوع فایل : RARلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

The Curious Expedition

لینک دانلود