تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Dark Eye : Book of Heroes نسخه HOODLUM

The Dark Eye : Book of Heroes

یک بازی نقش آفرینی و ماجرایی آنلاین است و شما را وارد دنیایی فانتزی که در آن موجودات شیطانی قدرتمندی وجود دارد ، می کند و شما باید با گذر از انواع سیاه چاله ها و دیگر نقاط زمین آنها را از بین ببرید . شما می توانید این بازی را به تنهایی یا با دیگر دوستانتان به صورت آنلاین بازی کنید و بر دشمنانتان غلبه کنید . اگر به صورت آنلاین این بازی را تجربه کنید باید نهایتا 4 نفر در یک تیم باشید و هر کسی یکی از قهرمانان را که ویژگی ها و قدرت های منحصر به فردی دارد را انتخاب کند . در بازی The Dark Eye : Book of Heroes معماها و چالش های فراوانی وجود دارد و نقشه ها و زمین های بی شماری در بازی وجود دارد که می توانید همه آنها را به تنهایی یا با دوستانتان طی کنید . از بین 12 حرفه مختلفی که در این بازی وجود دارد می توانید یکی از آنها را انتخاب کنید ريال هر کدام از آنها یک ویژگی خاص دارند که می تواند در نبرد ها به کار شما بیاید . همچنین در این بازی چهار نوع گونه مختلف وجود دارد نظیر : الف ها ، نیم الف و نیم انسان ، کوتوله ها و انسان ها که همه آنها قابلیت شخصی سازی کامل دارند .

بازی The Dark Eye : Book of Heroes

دارای هشت خط داستانی  متفاوت است که بسته به نوع انتخاب های شما تغییر می کند ، بعضی از این پایان ها تلخ و غم انگیز و بعضی مناسب می باشد و همه آنها وابسته به نوع بازی ایست که شما انجام می دهید . پس باید مراقب باشید که چه استراـژیک در مقابل دوستان و دشمنانتان می چینید و اگر جایی خطا کنید مطمئن باشید که شکست می خورید و پایان مناسبی در انتظارتان نخواهد بود . 
نام: The Dark Eye : Book of Heroes
حجم فایل: 4.16 گیگابایت
شرکت سازنده: Random Potion Oy
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 5
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: نقش افرینی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Wild River Games
رمز فایل: www.download.ir

The Dark Eye : Book of Heroes - HOODLUM

Based on THE DARK EYE license, Book of Heroes puts you right into the fantasy world of Aventuria where you can raid dungeons and experience adventures, together with friends or alone, that you can only overcome with combined skills and forces.Play with up to 4 players where you combine the specialities of the different species and professions to overcome enemies, puzzles and challenges in the myriad of procedurally generated maps.

لینک دانلود