تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی واقعیت مجازی The Gallery Episode 2 Heart of the Emberstone نسخه VREX

The Gallery Episode 2 Heart of the Emberstone

دومین قسمت از مجموعه معمایی-اکتشافی The Gallery است که در سال 2017 طراحی و منتشرشده است. در قسمت قبلی دیدیم که شخصیت اصلی داستان ماجراجویی‌هایی در جهان Ember به‌منظور پیدا کردن خواهرش که السی (Elsie) نام دارد آغاز کرد و درگیر یکسری وقایع عجیب‌وغریب شد. در این قسمت، او قرار است بقایای یک تمدن نابودشده را پیدا کند که توسط دو خواهر و بردار دوقلو و باانگیزه‌های مختلف، به‌صورت بی‌رحمانه‌ای نابودشده است. در طی روند بازی، با شخصیتی کوهستانی ملاقات خواهید کرد که او نیز به‌طور مرموزی خواهرش را از دست داده است. این شخصیت جدید از اسلحه‌ای به نام Gauntlet استفاده می‌کند که او را به کنترل انرژی در ابعاد و شکل‌های مختلف قادر می‌سازد. شما باید تاریخچه و وقایعی که در این محل اتفاق افتاده است را کشف کرده و از انگیزه کسانی که شمارا مجبور به این سفر خطرناک کرده‌اند آگاهی یابید.

بازی The Gallery Episode 2 Heart of the Emberstone

علاوه بر اینکه هسته داستانی بازی را توسعه می‌دهد؛ قابلیت‌ها، آیتم‌ها و معماهای جدیدی مانند Gauntlet به بازی اضافه کرده است که از یکنواخت شدن روند بازی جلوگیری می‌کند.
نام: The Gallery Episode 2 Heart of the Emberstone
حجم فایل: 8.3 گیگابایت
شرکت سازنده: Cloudhead Games ltd
تاریخ انتشار: 2017
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Cloudhead Games ltd
رمز فایل: www.download.ir

The Gallery Episode 2 Heart of the Emberstone

After following your sister Elsie to the world of Ember, you discover the remnants of a destroyed civilization, torn apart by two siblings and their individual quests for power. Along the way you meet a mountainous ally who, like you, is looking for their other half. Using the Gauntlet, a mysterious new power capable of manipulating energy, you must unravel the history of this forgotten place, and reveal the true intentions of the dark figure who sent you here.

لینک دانلود