تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی The House in the Forest نسخه PLAZA

The House in the Forest

درباره خانواده ای است که به تازگی به خانه ای در یک جنگ نقل مکان کرده اند . این خانواده که از چند نفر تشکیل شده است و هر کسی بعد از نقل مکان به دنبال کار خودش است و شما برای کاوش به جنگل می روید اما در راه بازگشت راهتان را گم می کنید و در جنگل گرفتار می شوید . بعد از طی مسافت طولانی که فکر می کردید راه را درست می روید به یک خانه متروکه اما سالم و تمیز می رسید و وارد آن می شوید و داستان بازی کوتاه ، اول شخص و ماجرایی The House in the Forest از همین جا شروع می شود . شما باید این خانه را زیر و رو کنید و تمامی اتقای های آن را بگردید و ببینید سرنخی از اتفاقی که در این خانه افتاده است پیدا می کنید یا خیر . از دیگر امکانات

بازی The House in the Forest

می توان موارد : امکان کشف وقایع داستان از طریق یادداشت هایی که در محیط خانه پراکنده شده است ، کاوش در یک محیط غنی و دقیق که به صورت خیلی واقع بینانه طراحی و ساخته شده است ، بازی در درجه اول شبیه سازی راه رفتن است ، داستان پردازی محیطی زیبا که شما را به درون خود می کشد و … را نام برد . 
نام: The House in the Forest
حجم فایل: 2.12 گیگابایت
شرکت سازنده: k.y
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: k.y
رمز فایل: www.download.ir

The House in the Forest - PLAZA

The House in the Forest is a short, first-person exploration game about a family who moved out to go live a lonely life. You'll play as a person who got lost on the way back to his house ends up discovering clean but an abandoned house.

لینک دانلود