تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی The Last Cowboy نسخه SKIDROW

The Last Cowboy بازی ای به سبک اکشن و ماجراجویی می باشد . جک جانسون یک گاوچران ساده است. او دائما سیگار می کشید و سیگار می کشید و بدون اینکه اتفاقی برایش بی افتد با همین شیوه زندگی می کرد. او در شهری عجیب و غریب به تنهایی زندگی سختی را سپری میکند. به او کمک کنید تا بتواند خود و گله اش را در شهری پر از ناپاکی حفظ کند و زندگی آرامی داشته باشد. جک‌ تجهیزات و سلاح های مختلفی را در اسلحه خانه خود‌ دارد که از اسلحه های کوچک شروع می شود و با شاتگان و مسلسل به پایان می رسد. در اینجاست که شیطان تلاش می کند که جک را مال خود کند. شما باید روشی برای نابودی شیطان پیدا کنید. این بازی به صورت چند سطح ارائه شده است و به تدریج سخت تر می شود. جک باید از شهر محافظت کند و موجوداتی که قصد دارند او را به قتل برسانند را از بین ببرد و از خود دفاع  کند تا بتواند شهر را سرپا نگهدارد. عقاب بهترین دوست و حامی اصلی شما و جک در این امر است، پس به حرکات و جاهایی که او به پرواز در می آید و می رود با دقت تماشا کنید. شما باید جنگ را نه فقط با حرکات منحصر به فرد بلکه با کمک بهترین دوست خود (عقاب) به پایان برسانید و فقط با نابودی دشمنان شماست که زندگی شما تضمین می شود. از همه مهمتر اینکه گاوهای خود را هرگز فراموش نکنید.

نام: The Last Cowboy
شرکت سازنده: Frosted Wings Studio
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
ژانر: اکشن,ماجراجویی,ترسناک,اول شخص
پلتفرم: PC
رمز فایل: www.download.ir

The Last Cowboy

Jack Johnson is a simple cowboy. He lived, he did not hurt, live and smoke cigars He was in a strange city, in which it was not so simple
But is Jack so simple? Help him cope with an unclean city and save his flock In the equipment of Jack is available arsenal ofweapons, starting with pistols, ending with slaughter shotguns and machine guns Diverse evil trying to seize Jack. Find each method of your destructio The game is presented in the form of a multi-level, gradually increasing in complexity, protecting the city and Jack himself from the creatures trying to destroy it.The eagle is your main friend and helper, carefully watch his movements and places where he drops supplieYou expect battles not only with the usual evil,but also with its strongest representatives, only their destruction guarantees your survival.

لینک دانلود