تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند قضاوت The Sentence 2018

The Sentence

تصویری صمیمی از پیامدهای مخرب حداقل مجازات اعتیاد به مواد مخدر ، تهیه شده توسط برادر سیندی ، او و خانواده اش را در طی ده سال دنبال می کند . سیندی شانک ، مادر سه فرزند ، به دلیل درگیری مماس خود با یک حلقه مواد مخدر میشیگان سالها پیش در حال گذراندن یک مجازات 15 ساله در زندان فدرال است . فیلمساز رودی والدز عواقب حكم 15 ساله خواهرش سیندی را به اتهامات توطئه مربوط به جنایات مرتكب شده توسط دوست پسر مرحوم سابقش نشان می دهد . خواهر رودی والدز ، سیندی به جرم “توطئه” یعنی با آگاهی از جنایات دوست پسر فقیدش در رابطه با مواد مخدر دستگیر شد . در زمان دستگیری سیندی ، او زندگی مشترک خود را شروع کرد ، با مردی مهربان به نام آدم ازدواج کرد . این زوج سه دختر جوان داشتند . هنگامی که او را به زندان بردند ، هنوز کوچکترین دختر خود را شیر می داد . رودی والدز جزئیات روزمره و هم نقاط عطف ؛ لحظاتی که خود سیندی دیگر نمی تواند در آن سهیم باشد را به زیبایی به تصویر میکشد . اما در میان این کابوس ، او و خانواده اش شروع به جنگ برای سیندی می کنند . در

مستند The Sentence

مشاهده می کنید این که آیا تلاش های آنها به سندی اجازه خواهد داد که از حکم دراکسیایی خود رهایی یابد ، به سؤال دردناکی در این تصویر عمیقاً شخصی از یک خانواده در بحران تبدیل می شود . در ابتدا ، اسناد والدز راهی برای ثبت سابقه زندگی خواهرزاده های وی برای مادرشان در هنگام زندان بود . او تمام دوران کودکی آنها را از دست می داد . بنابراین فیلم عمدتا مربوط به خواندن ، رقص ، کریسیمس و تماس تلفنی با مادر است . با گذشت سالها ، این صحنه ها تکرار می شوند . آدم تمام تلاش خود را برای نگه داشتن امور انجام می دهد ، و بچه ها را به ملاقات مادر خود در زندان میبرد ، که با انتقال سیندی به زندان در فلوریدا غیرممکن میشود . در نهایت منجر به طلاق آدم و سیندی میشود . والدین سیندی تقریباً با آنچه اتفاق افتاده است نابود شده اند (به ویژه ، آقای والدز به سختی می تواند از آن صحبت کند بدون اینکه اشک بریزد) . سیندی ، که فقط از طریق تلفن شنیده می شود ، سعی می کند چهره ای شجاعانه برای بچه ها بگذارد. 
نام: The Sentence
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 6.7
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 85 دقیقه
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Rudy Valdez
ستارگان: Eric Sterling
رمز فایل: www.download.ir

The Sentence 2018

Filmmaker Rudy Valdez shows the aftermath of his sister Cindy's 15-year sentence for conspiracy charges related to crimes committed by her deceased ex-boyfriend.

لینک دانلود