دانلود بازی کامپیوتر The Shattering نسخه کرک شده HOODLUM

The Shattering

بازیکن را در نقش شخصی به نام John Evans (جان ایوانز) قرار می‌دهد که حافظه خود را از دست داده و هیچ چیزی از گذشته و هویتش به یاد نمی‌آورد. او با دو مشکل بسیار مهم روبه‌رو است. اولین مشکل او پیدا کردن بخش‌ها و تکه‌های مختلف حافظه است و مشکل دوم و بزرگ‌تر عملکرد طبیعی مغز اوست. مغز او به طرز عجیب‌وغریبی در حال تولید خاطرات و اطلاعات غلط و فیک درباره‌ی گذشته است به‌گونه‌ای که انگار قصد دارد جان را از خطری که در پشت پرده حقایق نهفته است محافظت کند. جان تحت مراقبت‌های پزشکی و روانی قرار گرفته است و به کمک پزشک معالج به اعماق حافظه و مغز خود نفوذ می‌کند تا بتواند اطلاعاتی از گذشته‌ی خود پیدا کند. در اعماق حافظه ی جان با خاطرات و لحظه‌هایی روبه‌رو خواهید شد که شخصیت جان را شکل داده و او را به شخصی که الان هست تبدیل کرده است. بازی The Shattering کاملاً داستان محور است و توسعه‌دهندگان برای ایجاد تجربه‌ای بهتر و واقعی‌تر از اصول علم پزشکی و روانشناسی استفاده کرده‌اند. از جمله قابلیت‌های مهم

بازی The Shattering

می‌توان به محیط‌های پویا، داستان زیبا و درگیرکننده، عدم وجود پازل‌ها و معماهای پیچیده و ساندترک های زیبا و احساسی اشاره کرد.
نام: The Shattering
حجم فایل: 3.9 گیگابایت
شرکت سازنده: Super Sexy Software
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - اول شخص
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Deck13
رمز فایل: www.download.ir

The Shattering - HOODLUM

The Shattering places you in the mind of John Evans, where you struggle to piece together the fragments of your past and present. Not remembering is one thing, but what happens when your mind leads you down the twisting path of fake memories in order to shelter you from the truth?

لینک دانلود