دانلود انیمیشن سریالی The simpsons فصل 32 تا قسمت 11 اضافه شد

به روز رسانی :

1399/10/17 فصل 32 قسمت 11 اضافه شد.

انیمیشن سریالی The simpsons سیمپسون ها

که ساخت آمریکا می باشد ، برای اولین بار در ماه دسامبر سال 1989 از کانال تلویزیونی FOX پخش شد و به دلیل استقبال روز افزون ببینندگان از این سریال ، تا به امروز بطور دائم و مستمر هر هفته ادامه داشته است . سازنده این انیمیشن پرطرفدار مت گرونینگ است که توانسته عنوان سازنده پر قسمت ترین مجموعه تلویزیونی و رکوردار جهان را با بیش از 500 قسمت را به نام خود ثبت کند . داستان انیمیشن سریالی

The simpsons

سیمپسون ها درباره مردمان شهری به نام اسپرینگ فیلد ، که به غیر از چند نفرشان بقیه همه زرد رنگ و در هر دستشان دارای 4 انگشت هستند ، می باشد و شما به تماشای وقایع و اتفاقاتی که در آنجا و برای ساکنین این شهر رخ می دهد می روید .

سایر توضیحات : در یک نظر سنجی در آمریکا که از بینندگان این سریال انجام گرفت ، مشخص شد که آنها درباره این انیمیشن اطلاعات بیشتری دارند تا درباره قانون اساسی آمریکا . داستان این انیمیشن بیشتر درباره یک خانواده به همین نام است که این خانواده متشکل از هومر که پدر خانواده ، با 100 کیلو وزن و 38 ساله می باشد . مادر خانواده که اسمش مارچ است . بارت پسر خانواده ، دانش آموز کلاس چهارم است ، او که در کلاس دارای محبوبیت است بسیار شیطون و بازیگوش می باشد . لیسا فرزند دوم و دختر خانواده که بسیار باهوش و شاگرد ممتاز نیز هست و به کلاس دوم میرود . مارگارت یا مگی آخرین عضو که از همه کوچکتر است و یک نوزاد می باشد . این انیمیشن در برنامه تریسی اولمن در 19 آوریل 1987 کار خود را آغاز کرد که با استقبال مردم ، شبکه فاکس را وادار به عقد قرارداد با سازنده و پخش رسمی آن در سال 1989  کرد و مجموعه سیمپسون ها توانست اولین مجموعه تلویزیونی موفق این شبکه باشد ، بطوری که آنها را متقاعد کرده تا چندین بار با آقای گرونینگ تمدید قرارداد کنند . شما عزیزان می توانید انیمیشن سریالی The simpsons سیمپسون ها را از سرورهای قدرتمند دانلود فارسی دریافت نمایید .

نام: The simpsons
امتیاز imdb: 8.7
زیرنویس: دارد
زبان: انگلیسی
ژانر: کمدی
محصول کشور: ایالات متحده
فرمت فایل: mkv
تاریخ تولید: 1989
رمز فایل: www.download.ir

The simpsons Complete Series

The Simpsons is an American animated sitcom created by Matt Groening for the Fox Broadcasting Company.The series is a satirical depiction of working-class life, epitomized by the Simpson family, which consists of Homer, Marge, Bart, Lisa, and Maggie. The show is set in the fictional town of Springfield and parodies American culture and society, television, and the human condition.

لینک دانلود