تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Test Hypothesis Rising – DARKSiDERS

The Test Hypothesis Rising

دومین بخش از مجموعه سه قسمتی The Test است که بر عناصر مهمی مانند اتمسفر ترسناک و تاریک، تجربه‌ای شبیه‌سازی‌شده با علم روانشناسی و یکسری آزمایشات اجتماعی تمرکز دارد. بازی The Test Hypothesis Rising شما را به عمق ناخودآگاه برده و با سؤالاتی که مطرح می‌کند باعث آشنایی بیشتر بازیکن با ناخودآگاه و حالت روانی خود می‌شود. با تجربه

بازی The Test Hypothesis Rising

از منظره دیگری با روان و حالت روانی خود روبه‌رو شده و ابعاد پنهان و اعجاب‌انگیز آن را به مرور کشف خواهید کرد. در دومین قسمت از این مجموعه سؤالاتی که از شما پرسیده می‌شود اندکی سخت‌تر هستند و جواب دادن به آن‌ها به مراتب مشکل‌تر است. در نگاه اول این سؤالات ممکن است اندکی عجیب به نظر برسند به‌گونه‌ای که با جواب دادن به آن‌ها حس خوبی نداشته باشید اما اگر صادقانه پاسخ دهید به اطلاعات مهم و بسیار خوبی در ارتباط با شرایط روانی و اوضاع‌واحوال خود دست خواهید یافت. 
نام: The Test Hypothesis Rising
حجم فایل: 690 مگابایت
شرکت سازنده: Randumb Studios
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Randumb Studios
رمز فایل: www.download.ir

The Test Hypothesis Rising - DARKSiDERS

The Test: Hypothesis Rising is the second chapter in a three-part trilogy. The Test series is a social experiment that can be classified as an atmospheric, psychological-simulation with horror elements. Dive into your own psyche and get answers to questions you've kept hidden deep, down inside. Unlock your mind in ways never done before and experience new found knowledge simply by taking, "The Test: Hypothesis Rising."

لینک دانلود