دانلود بازی کامپیوتر The Trud نسخه کرک شده HOODLUM

به روز رسانی :

1399/03/03 نسخه The Trud - HOODLUM اضافه شد.

The Trud

یک بازی اکشن ترسناک است که در سال 2020 و توسط استودیو بازی‌سازی Matheus Antonio طراحی و منتشر شده است. The Trud یک بازی تقریباً کوتاه و مختصر است که تجربه کل گیم پلی آن در بهترین حالت ممکن 2 ساعت به طول خواهد انجامید اما در همین مدت کوتاه با جهان و اتمسفری فوق‌العاده ترسناک که با داستانی سرگرم‌کننده غنی شده است روبه‌رو خواهید شد.

بازی The Trud

داستان دختری جوان به نام آماندار را بیان می‌کند که اخیراً به همراه خانواده‌اش به ایالت کالیفرنیا مهاجرت کرده است. او در تلاش است تا هر طور که شده خودش را با شرایط جدید وفق داده و دوستان جدیدی پیدا کند اما هیچ‌چیز آن‌چنان که باید پیش نرفته و اوضاع بدتر و بدتر می‌شود. آماندا بعد از تجربه یک سری اتفاقات پشت سر هم و شوکه کننده، توسط موجودی خون‌خوار و ناشناس موردحمله قرار می‌گیرد. این موجود از بدن و خون آماندا تغذیه می‌کند و به طور کلی به انرژی او وابسته است. تنها یک راه پیس روی آماندا قرار دارد. او باید با مهم‌ترین ترس‌های عمرش روبه‌رو شده و با معماهای چالش‌برانگیزی که در سر راهش قرار دارد دست‌وپنجه نرم کند. 
نام: The Trud
شرکت سازنده: Matheus Antonio
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - اول شخص - فکری - ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Matheus Antonio
رمز فایل: www.download.ir

The Trud - HOODLUM

The year is 1989 and after a few months of moving to the state of California with her parents, Amanda realizes that mixing with teenagers from another country is more difficult than it seems. But she still doesn't know that much worse things are coming, until after a series of events the girl is attacked by a repulsive creature that will try to drain all of her vital energy through her greatest fears.

لینک دانلود