تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی کامپیوتر The Turing Test نسخه CODEX

به روز رسانی :

1395/06/15 نسخه BlackBox اضافه شد

The Turing Test یکی از بازی های سبک ماجرایی است که توسط کمپانی  Bulkhead Interactive طراحی و ساخته شده و به تازگی توسط کمپانی Square Enix برای پلتفرم PC روانه بازار شده است . The Turing Test یکی از بازی های پرچالش اول شخص است که در ماه مشتری , اروپا روایت می شود . در این بازی شما در نقش Ava Turing به ایفای نقش می پردازید , کسی که به عنوان مهندس برای آژانس بین المللی فضایی (ISA) کار می کند و به ماموریتی برای پیدا کردن تعدادی از فضانوردان که چند روز پیش به دلایل نامشخصی ناپدید شده اند , فرستاده شده است . به محض وارد شدن به بازی , حجم عظیمی از پازل ها و معماها به شما هجوم خواهند آورد و تنها به دست شما قابل حل شدن خواهند بود . آیا این معماها توسط نیروهایی که ناپدید شده اند , طراحی شده ؟ چرا باید آنها چنین کاری کنند ؟

سایر توضیحات : بازی بر اسا غرایظ انسانی از جمله  اکتشاف , حفاظت و زنده ماندن بنا شده است , شما برای پی بردن به برخی حقایق مجبور هستید تا از لایه های یخی هسته اروپا بگذرید و آن زمان است که متوجه خواهید شد که مرز میان انسان ها و ربات به تاریکی می گراید . شما به بازویی به نام Energy Manipulation Tool (EMT) مسلح هستید که این امکان را به شما می دهد تا بتوانید به ربات ها نیرو بخشیده و آنها را کنترل کنید . بدانید که اهمیت این توانایی بیش از آنی است که تصورش را می کنید زیرا همین سلاح می تواند در جل بسیاری از پازل های چالش برانگیز آزمون تورینگ شما را یاری کند .گرافیک قابل قبول , صداگذاری فوق العاده , کشف یک داستان با لایه های چندگانه از عمق و توطئه , مفاهیم چالش برانگیز , قرار دادن سرنوشت خدمه در دست پلیر , گیم پلی منحصر به فرد و معماهای طراحی شده بر اساس منطق تنها بخشی از ویژگی های برجسته بازی است .

 

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر The Turing Test نسخه CODEX

 مشخصات بازی  The Turing Test :نام بازی : The Turing Testپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده :  Bulkhead Interactiveمنتشر کننده : Square Enixسبک بازی : ماجرایینوع فایل : ISOلینک مرتبط : STEAM– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید . 

The Turing Test

لینک دانلود