تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Warhorn نسخه کرک شده Portable

The Warhorn

یک بازی نقش آفرینی و اکشن درباره یک چوب بر است که تصمیم می گیرد دیوار های امن درون وطن خودش را رها کند و از آن خارج شود و به دنبال یک سفر ماجراجویانه برود . شما که در این بازی در نقش چوب بر هستید ، روز ها و ماه ها در گردش هستید و کم کم از تصمیمتان پشیمان می شوید که به یک مجموعه جزایر می رسید و در آنجا درباره چیزی به نام شاخ جنگی می شنوید که توانایی جاودانه ساختن افراد را دارد . به همین خاطر تصمیم می گیرد در یکی از این جزایر زندگی جدیدی آغاز کنید ، جایی که داستان شما تازه شروع می شود . بازی The Warhorn ترکیبی از بازی های مختلف است که مهمترین آن نقش آفرینی ، مدیریت و شهر سازی است ، همچنین سبک های دیگری مثل معمایی و جهان باز را نیز در خود دارد اما محوریت داستان بازی در سبک نقش آفرینی و اکشن است . از دیگر امکانات

بازی The Warhorn

می توان به : یک دنیای گسترده جهان باز که می توانید آزادانه در آن حرکت کنید و تمامی نقاط آن را کشف کنید ، دارای 4 فصل سال که صحنه های بازی را زیباتر نشان می دهد و بازی را واقعی تر می کند ، دارای درختان و جانوارن منحصر به فرد که می توانید از آنها به عنوان منابع استفاده کنید ، دارای 5 بیوم مختلف که هر کدام ویژگی های خاص و منحصر به فرد خود را دارند و در هر کدام از آنها دشمنانی وجود دارد که با هم متفاوت هستند ، امکان یادگیری مهارت های مختلف مثل شمشیر زنی ، تیراندازی و … ، امکان ساخت امپراطوری برای خودتان با قابلیت ساخت و سازی که در بازی است ، ساخت یک روستا و پیشرفته کردن آن و حکومت بر آن ، امکان ساخت انواع ماشین آلات جنگی و شروع جنگ با همسایه ها برای کشور گشایی و … اشاره کرد . 
نام: The Warhorn
حجم فایل: 2.54 گیگابایت
شرکت سازنده: Pigeons Interactive
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 6
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، نقش آفرینی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Pigeons Interactive
رمز فایل: www.download.ir

The Warhorn - Portable

Weary of the life as a lumberjack, you decide to leave the safe walls of your homeland in order to travel far away and begin the life of an adventurer. Months later, just as you start to doubt your decision, you arrive on an archipelago where you hear about something called “The War horn”: A relic capable of granting immortality. You decide to settle on one of the islands – where your story shall begin.

لینک دانلود