تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند The Women Who Kill Lions

The Women Who Kill Lions

فیلم مستند محصول کشور انگلستان و به زبان انگلیسی میباشد . آنچه در فیلم مستند The Women Who Kill Lions بسیار تکان دهنده است این نیست که آنها زن هستند بلکه شیدایی و اشتیاق آنها برای کشتن حیوانات است . ژاکین جادرسکو ، شکارچی در

فیلم مستند The Women Who Kill Lions

شروع می کند: “من او را پیاده ردیابی می کردم” “و شیر که به معنای واقعی کلمه 15 متر از من فاصله دارد … به من خیره شد”  آیا او عقب نشینی می کند؟ او با اسلحه به شیر شلیک می کند . او دختر یک میلیونر توسعه دهنده املاک کرواتی است ، که طی سه سال 29 گونه مختلف را به قتل رسانده است . او فقط عاشق کشتن حیوانات برای تفریح است و شکار حیوانات را ورزش میداند . در یک لحظه او به شکار بزهای وحشی می رود و وقتی نمی تواند یک هدف را پیدا کند به شکار یک گوسفند نادر Dalmatian  میرود . او یک مادر مجرد است و میگوید شکار باعث می شود كه احساس كنم كه زنده ام . عواقب بعدی حتی ناراحت کننده تر است . چیدمانی از حیوان مرده برای عکاسی .
نام: The Women Who Kill Lions
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز imdb: 3.6
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 47 دقیقه
محصول کشور: انگلستان
فرمت فایل: mp4
کارگردان: Neil Rawles
ستارگان: Rebecca Front
رمز فایل: www.download.ir

The Women Who Kill Lions

Female big game hunters Rebecca Francis and Jacine Jadresko talk candidly about why they participate in this blood sport and the extreme levels of abuse they have received including from celebrities.

لینک دانلود