دانلود بازی واقعیت مجازی The Woods VR Escape the Room نسخه Portable

The Woods VR Escape the Room

یک بازی ماجرایی و استراتژیک است که شما را به جنگی مملو از خطرات و تهدیدات مختلف می‌برد. داستان بازی ازاین‌قرار است که بعد از یک پیاده‌روی مختصر در جنگل شما خودتان را در یک قفس معلق پیدا می‌کنید درحالی‌که هیچ راهی برای فرار و بیرون آمدن از قفس ندارید! حال در چنین شرایطی باید از ذکاوت و امکانات در دسترس خود استفاده کنید تا بتوانید از این قفس فرار کنید. جنبه اسرارآمیز

بازی The Woods VR Escape the Room

این است که شما بدون هیچ اخطار و یا خاطره قبلی در یک قفس زندانی‌ شده‌اید و هیچ ایده‌ای ندارید که چگونه باید از این جنگل جان سالم به درد ببرید. در این جنگل اسرار تاریک زیادی برای اکتشاف وجود دارد که درروند داستانی بازی به‌مرور از آن‌ها پرده بر خواهید داشت. درراه خارج شدن از این جنگل مخوف با معماهای بسیاری روبه‌رو خواهید شد که باید باحوصله یک‌یک آن‌ها را حل کنید. همچنین در اعماق جنگل آثار باستانی و نوشته‌هایی با خطوط عجیب‌ و غریب مشاهده خواهید کرد که برای دستیابی به اطلاعات ارزشمندشان باید آن‌ها را رمزگشایی کنید. برای حل معماها و رمزگشایی نوشته‌های باستانی باید به دنبال سرنخ‌ها و اشیائی که در محیط مخفی هستند بگردید. پس از پیدا کردن این اشیا می‌بایست آن‌ها در کنار یکدیگر گذاشته تا به تصویری کلی از سرنخ‌ها دست‌ یابید و مفهوم آن‌ها را دریابید. یکی از نقاط قوت بازی The Woods VR Escape the Room صداگذاری بسیار دقیق و به جا و ساندترک های هماهنگ با محیط است که به خلق تجربه‌ای غنی کمک شایانی کرده است.
نام: The Woods VR Escape the Room
حجم فایل: 888 مگابایت
شرکت سازنده: Blue Entropy Studios
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - استراتژیک
منتشر کننده: Blue Entropy Studios
رمز فایل: www.download.ir

The Woods VR Escape the Room

The Woods: VR Escape the Room is a roomscale-based, escape the room adventure game. After a walk in the woods, you find yourself locked in a swaying cage above the forest floor, with no recollection of how you got there. Discover the mysteries this forest has to offer. Solve puzzles, decipher ancient texts, and uncover the mystical secrets hidden within these woods for many years.

لینک دانلود