دانلود نرم افزار موزیک ملودیفای

ملودیفای (Melodify) از معتبرترین رسانه‌های پخش و دانلود آهنگ‌های داخلی و خارجی است. با نصب ملودیفای شما به هزاران آهنگ در سبک‌ها و زبان‌های مختلف دسترسی پیدا کرده و می‌توانید مستقیما آن را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین پخش نمایید.

دانلود نرم افزار TheSage v7.58.2812 دیکشنری ویندوز

استفاده از دیکشنری ها و فرهنگی های رایج و متداول است و با توجه به گستردگی لغات زبان انگلیسی روز به روز بیشتر و کاربردی تر می شود.  با توجه به حضور نرم افزارهای بسیار مشهور و کاربردی دیکشنری از جمله بابیلون و آکسفورد و غیره  نمی‌توان از وجود یک دیکشنری ساده گذشت .  فرهنگ های لغت در کنار کارایی آنها اکثراً حجم بسیار زیادی دارد و کاربران با فضای مورد نیاز و همچنین دانلود آن مشکل دارد و موجب تداوم و لغات بسیار زیاد برای هر کدام از لغات موجب می‌شود کاربر نتواند از آنها به خوبی استفاده کنند به همین دلیل وجود یک فرهنگ لغت کامل جامع و در عین حال ساده و کم حجم کم و بیش احساس می‌گردد  . نرم افزار TheSage این کار را به سادگی در اختیار شما قرار میدهد .  می‌دهد فرهنگ لغت با دارا بودن بیشتر از 21000 به شما امکان می دهد که بتواند به سادگی و مورد نظر خود را یافته و معنای آن راحت است .  سادگی کار کم حجم بودن و عدم نیاز به کار خاصی در حین ترجمه از فواید و خصوصیات این فرهنگ لغت است .  دیگر نیاز نیست برای یافتن لغت را کپی کرده و سپس در فرهنگ‌لغت دوباره  وارد نمایید. به سادگی می توانید با تعریف یک میانبر برای دیکشنری ها فقط فشار دادن یک دکمه یا دکمه معنی کلمه مورد نظر خود را به آسانی مشاهده کنید.

TheSage cover center

ویزگی های نرم افزار  TheSage: دیکشنری جامع – لغت نامه کامل شامل مترادفات، متضاد ها و غیره – تلفظ کلمات – شامل عبارات تمثیلی – امکان ترکیب کلمات – امکان جستجو براساس تطبیق مشخصات نرم افزار TheSage  : پلتفرم : PC زبان : انگلیسی سال انتشار : 2024 شرکت سازنده :  Sequence Publishing نوع نرم افزار : فرهنگ لغت نوع فایل : EXE

TheSage

نام: TheSage
حجم فایل: 77 مگابایت
شرکت سازنده: the-sage
ورژن: v7.58.2812
نسخه: 32 و 64 بیتی
آپدیت: 23 بهمن 1402
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir
  • 0 replies

    ارسال نظر

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *