تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Tom Breeze – YouTube Ad Workshop

Tom Breeze – YouTube Ad Workshop

فیلم آموزشی محصول getwsodo و به زبان انگلیسی میباشد . فیلم آموزشی Tom Breeze – YouTube Ad Workshop ، در مورد درک مبانی کمپین های تبلیغاتی بسیار سودآور YouTube است . وقتی می دانید که چرا مشتریان به YouTube می روند و به دنبال چه چیزی هستند ، می توانید در ایجاد فیلم و کمپین خود بسیار مؤثر باشید . YouTube یک بستر بسیار متفاوت با همه شبکه های تبلیغی دیگر است و وقتی با استراتژی مشخص هستید ، نتایج را دنبال می کنید . هنگامی که شما در مورد استراتژی خود شفافیت کسب کرده اید ، وقت آن رسیده که مشتریان خود را پیدا کنید . در

دوره Tom Breeze – YouTube Ad Workshop

ما می فهمیم مشتری های شما به کجا می روند ، چه چیزی را جستجو می کنند و چگونه می توانند جلوی آنها را بگیرند . اکنون ، این کار به طور معمول خسته کننده است و باعث از بین رفتن روح می شود ، اما ما به شما امکان می دهیم به ابزارهایی که برای آژانس خود تهیه کرده ایم ، این روند را سرعت بخشیده و زندگی شما را بسیار آسانتر کند . تا این مرحله ، شما یک استراتژی روشن خواهید داشت ، بدانید مشتریان شما به کجا می روند و چه می خواهند . به همین ترتیب ، ما ابزارهایی را ایجاد کرده ایم که کل روند را سرعت می بخشد . این ابزارها در هیچ جای دیگر وجود ندارند اما ما آنها را به عنوان بخشی از کارگاه تبلیغات YouTube YouTube در دسترس شما قرار داده ایم .
نام: Tom Breeze - YouTube Ad Workshop
حجم فایل: 12.5 گیگابایت
شرکت سازنده: getwsodo
کیفیت: 1080p
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 30 ساعت
فرمت فایل: mp4
منتشر کننده: getwsodo
رمز فایل: www.download.ir

Tom Breeze - YouTube Ad Workshop

The training is made up of educational videos, supported by bespoke tools and includes access to an exclusive facebook group.

لینک دانلود