تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Tone2 Saurus v2.6.0 نسخه ویندوز

Tone2 Saurus

یک شبیه ساز فوق العاده صدای آنالوگ synthesizers میباشد. به کمک این برنامه دیگر نیاز نیست صدای واقعی آنالوگ را ایجاد کنید، کافیست تنها با استفاده از این نرم افزار آنها را برای خود شبیه سازی کنید.

نرم افزار Tone2 Saurus

با رابط کاربری آسان و زیبای خود توانسته کاربران زیادی را به ایجاد یک آنالوگ واقعی ترغیب کند. فرکانس ها و دامنه های صوتی را تغییر داده و یک صدای با کیفیت ایجاد کنید. در Tone2 Saurus حجم انبوهی از تنظیم کننده های صدا، تغییر حالت صدا و… وجود دارد که همگی دست به دست یکدیگر داده اند تا شما بتوانید یک آنالوگ واقعی را ایجاد کنید، چراکه سازندگان برنامه تضمین داده اند که این برنامه میتواند یک آنالوگ واقعی را برایتان به ارمغان بیاورد. سیستم مدولاسیون یا همان Modulation نیز در برنامه موجود است. کافیست با استفاده از قابلیت کشیدن و رها کردن Modulation را به صدای اصلی متصل کنید. الگو های سفارشی، آکورد های متفاوت، سرعت و … را میتوانید به کمک آن تنظیم کنید. همانطور که میدانید یک آنالوگ واقعی نیازمند فیلتر قدرتمندی نیز میباشد، فیلتری که بتواند نویز های صدا، بالا و پایین شدن ناگهانی فرکانس ها، صداهای بم و یا جیغ را برطرف کرده و آنها را متعادل و با یکدیگر هماهنگ کند. تمامی این فیلتر ها را میتوانید به کمک این برنامه در آنالوگ خود اعمال کرده تا جلوه ای واقعی تر از قبل به خود بگیرد.
نام: Tone2 Saurus
حجم فایل: 12.4 مگابایت
شرکت سازنده: Tone2
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.6.0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Tone2 Saurus v2.6.0

Saurus2 can do an extremely authentic emulation of analog synthesizers. It covers all important aspects of the most famous and expensive analog synths, but without their disadvantages. Saurus2 comes with a clear, easy to use interface.

لینک دانلود