دانلود مرورگر اندورید تور Tor Browser v10.0.15

به روز رسانی :

1400/01/24 نسخه v10.0.15 اضافه شد.

Tor Browser

یک مروگر اینترنتی امن، سریع و حافظ اطلاعات محرمانه شما در سیستم های اندرویدی میباشد. از نمایش تبلیغات بی مورد خسته شده اید؟ نگران حریم خصوصی خود در دنیای وب هستید؟ نگران به سرقت رفتن اطلاعات بانکی و حساب هایتان هستید؟ میخواهید کسی به لیست سایت های دیده شده توسط شما دسترسی نداشته باشد؟

Tor Browser

بهترین گزینه است. مرورگر Tor هر وب سایتی را که بازدید می کنید جدا می کند تا ردیاب های شخص ثالث و تبلیغات نتوانند شما را دنبال کنند. با پایان کار مرور، کوکی ها به طور خودکار پاک می شوند. مرورگر Tor مانع از این می شود که شخصی که اتصال شما را تماشا می کند ، بداند از چه وب سایت هایی بازدید می کنید. تمام افرادی که عادات مرور شما را کنترل می کنند این است که شما از Tor استفاده می کنید. هدف Tor این است که همه کاربران را به یک شکل جلوه دهد و انگشت نگاری بر اساس اطلاعات مرورگر و دستگاه را برای شما مشکل کند. وقتی از مرورگر Tor برای Android استفاده می کنید ، با عبور از شبکه Tor ، سه بار ترافیک شما پخش و رمزگذاری می شود. این شبکه از هزاران سرور داوطلب که به عنوان رله های Tor معروف هستند تشکیل شده است. این انیمیشن را تماشا کنید تا در مورد نحوه کار بیشتر بدانید:
نام: Tor Browser: Official, Private, & Secure
حجم فایل: 78 مگابایت
شرکت سازنده: The Tor Project
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v10.0.15
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Tor Browser: Official, Private, & Secure v10.0.15

Tor Browser isolates each website you visit so third-party trackers and ads can’t follow you. Any cookies automatically clear when you’re done browsing. Tor Browser prevents someone watching your connection from knowing what websites you visit. All anyone monitoring your browsing habits can see is that you’re using Tor. Tor aims to make all users look the same, making it difficult for you to be fingerprinted based on your browser and device information.

لینک دانلود