تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار اندروید Touch Portal v2.1.001

Touch Portal

نرم افزاری با قابلیت های شگفت انگیز و بسیار کاربردی و محبوب برای دستگاه های اندرویدی می باشد . شما برای استفاده از این نرم افزار باید بر روی نسخه ویندوز یا مک خود یک نسخه از آن را داشته باشید تا بتوانید به یک دیگر متصل شده و از قابلیت های آن استفاده کنید . شما می توانید با استفاده از این نرم افزار به راحتی رایانه یا مک خود را با سرعت بالا کنترل کنید و حتی با آن بازی های بر روی ویندوز یا مک خود را بازی کنید یا موسیقی پخش کرده و قابلیت های دستگاه خود را بهبود ببخشید . این نرم افزار دارای 110 دکمه برای قابلیت های متفاوت و حرفه ای می باشد که قطعا این نرم افزار را بسیار قوی تر از دیگر برنامه های مشابه می کند . شما می توانید ویدیو ها و عکس های خود را به راحتی با استفاده از این نرم افزار ویرایش حرفه ای کرده و آن را ذخیره کنید . این نرم افزار مستقیما بر روی توییتر شما متصل شده و می توانید عکس یا فعالیت های خود را به راحتی از طریق همین برنامه انجام داده و بر روی توییتر خود قرار دهید . کار با نرم افزار

Touch Portal

بسیار ساده بوده و تمامی دکمه و قابلیت های آن بسیار واضح و مشخص می باشد تا کاربران با آن بسیار راحت باشند و کارها را تسریع بخشد .
نام: Touch Portal
حجم فایل: 4 مگابایت
شرکت سازنده: Rils
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2.1.001
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 و بالاتر

Touch Portal - v2.1.001

You need to download the "Touch Desktop" app on your PC or your Mac to use this app. Please go to our website to download it from the "Get Started" section.

لینک دانلود