دانلود برنامه اندروید Trust: Crypto and Bitcoin Wallet v1.27.9

به روز رسانی :

1399/12/27 نسخه v1.27.9 اضافه شد.

Trust: Crypto and Bitcoin Wallet

یک کیف پول رمز گذاری شده بسیار محبوب و کاربردی برای کاربران دستگاه های اندرویدی که به صورت رایگان در اختیار قرار گرفته است . شما می توانید با استفاده از این کیف پول دیجیتال خود ارز های دیجیتالی مانند بیت کوین ، ووچر و بسیاری دیگر ارزهای رمزپایه دار را نگه داری کنید . آنها را بخرید ، بفروشید ، به یک دیگر تبدیل کنید و یا آنها را خرد کنید . این کیف پول یکی از مطمئن ترین و محبوب ترین والت های جدید می باشد که مخاطبان زیادی را به خود جذب کرده است .

کیف پول Trust: Crypto and Bitcoin Wallet

از دیگر کیف پول هایی همچون : پشتیبانی از کیف پول XRP ، پشتیبانی کیف پول IoTeX ، پشتیبانی از کیف پول ZelCash ، کیف پول Polkadot (DOT) ، TomoChain (TOMO) و بسیاری موارد دیگر را در قابلیت های خود دارا می باشد . شما می توانید برای ورود به این برنامه از رمزهای عبور FaceID ، Touch ID که بسیار امن می باشند استفاده کنید . این نرم افزار اطلاعات کامل ، برداشت ها ، انتقال و تمامی عملیات ها را از طریق ایمیل و یا پیام به کاربر اطلاع خواهد داد . اگر شما هم به دنبال یک کیف پول امن برای دسترسی و نظارت بر روی ارز های دیجیتال خود دارید این نرم افزار را به شما پیشنهاد می کنیم .
نام: Trust: Crypto and Bitcoin Wallet
حجم فایل: 33 مگابایت
شرکت سازنده: DApps Platform Inc
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.27.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
پیش نیاز: اندروید 6.0 به بالا

Trust: Crypto and Bitcoin Wallet - v1.27.9

Trust Wallet is the official crypto wallet of Binance. You can send, receive and store Bitcoin and many other cryptocurrencies and digital assets safely and securely with the Trust Wallet mobile app.

لینک دانلود