تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Create your own GUI Music Player using Pygame Tkinter

Udemy – Create your own GUI Music Player using Pygame Tkinter

به این دوره پخش GUI Music خوش آمدید. این دوره فرض می کند که شما دانش اولیه ای در مورد زبان برنامه نویسی پایتون دارید و در پایان این پروژه شما می توانید این دانش را برای ساخت پروژه های GUI با کمک ماژول های پایتون مانند Tkinter و Pygame استفاده کنید. این دوره بسیار کاربردی است ، اما نظریه را نادیده نمی گیرد. ما با قسمت تئوری در هر فیلم شروع می کنیم و سپس موارد عملی را انجام می دهیم. در قسمت تئوری ، توضیحات کد را پوشش خواهم داد. (و نگران نباشید ما هرگز هیچ سخنرانی نظری خشک و کسل کننده ای نخواهیم داشت). اکنون هدف اصلی من ( مربی دوره ) از این دوره این است که اطمینان حاصل کنم تک تک کدهای نوشتاری را می فهمید. من نمی خواهم فقط کد را تایپ کنم و شما نیز آن را دنبال کنید. من می خواهم همه چیز را توضیح دهم و می خواهم مطمئن شوم که بعد از گذراندن این دوره ، نوعی دانش کسب خواهی کرد. این دوره به دو بخش تقسیم شده است. مقدمه : در این بخش ، شما خواهید فهمید که ما تا پایان این دوره چه چیزی را ایجاد خواهیم کرد. شما محصول نهایی پروژه GUI خود را مشاهده خواهید کرد. عملکرد برنامه (پخش کننده موسیقی) را که می خواهیم بسازیم مشاهده خواهید کرد و همچنین در مورد طراحی یا طرح برنامه خود خواهید آموخت. این بخش شامل دو فیلم کوتاه است. برنامه های کاربردی : این بخش قسمت اصلی ساختمان برنامه GUI Music Player شما را شامل می شود. این بخش شامل 4 زیر بخش خواهد بود. در بخش اول ، با ماژول های پایتون که برای ساخت این پروژه باید وارد کنید آشنا خواهید شد. با ماژول Pygame و Tkinter آشنا خواهید شد. شما خواهید فهمید که کدام ماژول مسئول کدام عملکرد است. سپس نحوه نصب آن ماژول ها و نحوه وارد کردن آنها را مشاهده خواهید کرد. سپس در مورد چگونگی ایجاد پنجره برای برنامه خود و نحوه تنظیم ابعاد یاد خواهید گرفت. در بخش 2 ، شما یاد خواهید گرفت که چگونه از کاربر بخواهید دایرکتوری را با پرونده های موسیقی انتخاب کند ، نحوه ایجاد یک لیست پخش در یک Listbox ، نحوه افزودن برای حلقه و سپس نحوه اولیه سازی pygame و pygame.mixer برای بارگیری و پخش صدا. در بخش 3 ، با دکمه ها آشنا خواهید شد. شما خواهید آموخت که چگونه برای پخش موسیقی ، دکمه مکث برای مکث موسیقی در حال پخش ، دکمه ادامه برای از سرگیری موسیقی و دکمه توقف برای متوقف کردن موسیقی ، دکمه پخش را تعریف کنید. در بخش آخر ، نحوه افزودن ابزارک های دکمه را یاد خواهید گرفت که مسئول دکمه پخش ، دکمه مکث ، دکمه از سرگیری و دکمه توقف خواهند بود. در مرحله بعدی ، با نحوه نمایش عنوان آهنگ فعلی که در حال پخش است آشنا می شوید. و در آخر ، شما می آموزید که چگونه برای اجرای برنامه نهایی ، چارچوب زمانی Tkinter را فعال کنید.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • نحوه ساخت پروژه های GUI با استفاده از ماژول های Python
 • نحوه کار با ماژول Pygame
 • نحوه کار با ماژول Tkinter
 • نیازمندی ها :
 • دانش اولیه زبان برنامه نویسی پایتون
 • IDE برای اجرای کد پایتون
 • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
 • توسعه دهندگان مبتدی پایتون که برای ساخت پروژه کنجکاو هستند
 • هر کسی که علاقه مند است پایان پروژه پایتون ببیند
 • هر کسی که علاقه مند به یادگیری کار با ماژول های پایتون باشد
 • هر کسی که به دنبال پروژه های GUI برای اضافه کردن در رزومه است
نام: Udemy - Create your own GUI Music Player using Pygame Tkinter
حجم فایل: 198 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/08
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 41 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Create your own GUI Music Player using Pygame Tkinter

Welcome to this GUI Music player course! This course assumes that you have basic knowledge of Python programming language and by the end of this project you'll be able to apply that knowledge for building GUI projects with the help of Python modules like Tkinter and Pygame.


This course is highly practical, but it won't neglect the theory; we'll start with the theory part in each video and then do the practical. In the theory part, I'll cover the explanation of code. ( And don't worry we'll never have any boring dry theoretical lectures ) . Now my main goal for this course is to make sure that you understand every single line of code that you wrote. I don't wanna be just me typing the code and you following along. I'm gonna stop, I'm gonna be explaining things and I wanna make sure that after doing this course you come a with some kind of knowledge. Source code will be shared in the resources.

لینک دانلود