تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود فیلم آموزشی Udemy – Dynamic Modeling for Facades Revit 2021 and Dynamo 2.6

Udemy Dynamic Modeling for Facades Revit 2021 and Dynamo 2.6

مسیرهای پویا و هندسی را برای طراحی نما با انواع مختلف ابزار و ساختارهای دینامیکی را یاد بگیرید. این دوره توانایی خوبی برای دستیابی به گردش کار خاص دینامو برای راه حل های مختلف در طراحی نما ، از تابلو و حتی الگوهای تصادفی است. تمام گره های مورد استفاده از آزمونها تقویت می شوند و فعالیتهای تکمیلی آن به شما امکان می دهد که خود تغییر اسکریپت ها و انتشار دانش بنیادی را امتحان کنید تا بتوانید مشکلات مشابهی را در آینده حل کنید. ما با اصول هندسه شروع خواهیم کرد ، گره ها را اتصال می دهیم و عناصر را ایجاد می کنیم و سپس از بازسازی به استخراج سطح می پردازیم تا تعاملات به راحتی آزمایش و حل شود. ارتباطات صلاحیت اصلی مورد نیاز برای یک هماهنگی روان BIM است. قابلیت های دینامو برای نمونه سازی سریع و بدون جابجایی و در این مرحله با یادگیری آنها یک مزیت آشکار برای مدل سازی یا ابزار برنامه نویسی است ، در واقع می تواند هر فرایندی را متحول کند ، بنابراین با من همراه شوید تا همه این قابلیت ها را به واقعیت تبدیل کنید و مهارت های BIM خود را تغییر دهید. در هر زمان از آزادی امکانات بهره مند شوید و فناوری را مطابق نیاز خود کار کنید. به یک گروه انتخابی بپیوندید که بیشتر به دنبال محدودیت است و به دنبال امکانات است و بروز باشید تا تمام امکانات شگفت انگیز را که در هر زمان می تواند روی کار شما را دگرگون کند ، برای همیشه تغییر دهید.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • بیاموزید که چگونه از Dynamo Geometry برای مدل سازی نما استفاده کنید
 • صلاحیت ها را برای حل مشکلات سطح مربوط به صفحات ، خطوط و نقاط یاد بگیرید
 • از مهارت های دینامو در سطح بعدی استفاده کنید و راه حل های جدید ویژه را تقویت کنید.
 • طرز تفکر آنها را در مورد راه حل ها تغییر دهید.
 • نیازمندی ها :
 • باید اندکی از مدل سازی Revit را بدانید
 • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
 • معماران ، مهندسان و سازندگان.
 • دانشجویان معماری که می خواهند فرصت های مدل سازی را کشف کنند.
 • مهندسانی که نیاز به دقت در مدل سازی Revit دارند
نام: Udemy - Dynamic Modeling for Facades Revit 2021 and Dynamo 2.6
حجم فایل: 1.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/14
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 02 ساعت و 26 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Dynamic Modeling for Facades Revit 2021 and Dynamo 2.6

This course its a great oppotunity to obtain specific dynamo workflows for multiple solutions on facade design, from paneling, family allocation and even random patterns.
All nodes used are reinforced with the use of quizzes, and its complementary activities would let you try on your own modifing the scripts and releasing fundamental knowledge so you can solve similar problems on the future.
We will start with Geometry basics, to conect nodes and create elements, and then would jump into surface extraction from revit so that interactions can be easily tested and solved.

لینک دانلود