دانلود دوره آموزشی UDEMY-FURNITURE DESIGN MASTERCLASS WITH VRAY FOR SKETCHUP طراحی مبلمان با VRAY برای اسکچاپ

آموزش ساخت مدل‌های مبلمان سه بعدی با کیفیت بالا با Sketchup & Vray مواردی که با دانلود دوره آموزشی UDEMY – FURNITURE DESIGN MASTERCLASS WITH VRAY FOR SKETCHUP یاد خواهید گرفت:

 • آموزش ایجاد مدل های پیشرفته مبلمان در اسکچاپ یاد بگیرید که از افزونه های پیشرفته مانند Clothworks، Vertex Tools، Subd و غیره استفاده کنید
 • رندر طراحی محصول و تنظیمات نور را بیاموزید
 • آموزش ایجاد مواد با کیفیت بالا برای رندر محصولات تکنیک های مدل سازی پیشرفته را در اسکچاپ بیاموزید
 • الزامات برخی از تجربه ها در Sketchup & Vray کمک می کند شرح نحوه ایجاد رندرهای مبلمان و رندرهای محصولات فوتورئالیستی با Vray 5 برای اسکچاپ را بیاموزید.

چرا دانلود دوره آموزشی طراحی مبلمان با VRAY برای اسکچاپ ؟

در واقع شما مدل سازی و ارائه یک مدل مبل با کیفیت بالا را در این Masterclass یاد خواهید گرفت. چرا این فیلم آموزشی؟ فایل های تمرینی مانند Sketchup Models را برای هر درس اجرا کنید تا بتوانید گام به گام آن را دنبال کنید. منابع قابل بارگیری – برای تمرین بیشتر، به کتابخانه دسترسی رایگان داشته باشید.

استاد به تمام سوالات و سوالات شما در انجمن پرسش و پاسخ در Udemy پاسخ خواهد داد و به شما در این دوره کمک می‌کند. دیگر چه میخواهید! پس دانلود دوره آموزشی UDEMY – FURNITURE DESIGN MASTERCLASS WITH VRAY FOR SKETCHUP را در اولویت خودتان قرار دهید.

دانلود این دوره آموزشی مناسب چه افرادی است ؟

با دانلود دوره آموزشی UDEMY – FURNITURE DESIGN MASTERCLASS WITH VRAY FOR SKETCHUP و تماشای آن مناسب طراحان محصول، مبلمان، طراحان داخلی، هنرمندان سه بعدی، هنرجویان، کارآموزان و هرکسی که علاقه مند به رشته طراحی معماری باشد؛ همچنین دانشجویان رشته معماری می توانند از این تکنیک استفاده کنند.

چه چیزی را یاد خواهید گرفت؟ در ادامه به محتوای این کلاس اشاره خواهیم کرد: با استفاده از مرجع پاکسازی در Sketchup و ایجاد مدل سازی مکان‌های Cushion با ابزارهای vertex و مدل سازی Subdcushion با بالش‌های پارچه‌ای، پارچه‌ها، لباس ها، نورپردازی و رندر نهایی تکنیک‌های تولید ProductPost در Vray Frame Buffer و صحنه‌های قابل دانلود کامل با تمام تنظیمات V-Ray. در پایان این دوره، شما قادر خواهید بود رندرهای محصول با ظاهری حرفه ای را مستقیماً در Sketchup و با استفاده از Vray5 ایجاد کنید.

نام: UDEMY – FURNITURE DESIGN MASTERCLASS WITH VRAY FOR SKETCHUP
حجم فایل: 1.06 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 2022
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 19 دقیقه
فرمت فایل: mp4
رمز فایل: www.download.ir
 • لینک دانلود
  0 replies

  ارسال نظر

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *