تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی How To Get a Job As a Web Developer

Udemy How To Get a Job As a Web Developer

چگونه می توان به عنوان یک توسعه دهنده وب شغل پیدا کرد ؟ نکات ، ترفندها و اسرار این صنعت برای رسیدن به کار رویایی خود را مشاهده کنید. در این دوره می خواهیم نگاهی به همه موارد بیندازیم، وقتی صحبت از توصیه های دیگر توسعه دهندگان می شود ، به “منبع حقیقت” فرو خواهیم رفت. زیرا ، این را باور کنید یا نکنید ، بسیاری از توصیه های بد در اینترنت وجود دارد. ما در مورد Git و GitHub ، و اینکه چرا دانستن آن مهم است ، خواهیم آموخت. GitHub در سال های گذشته اختیاری بود ، اما اکنون آنقدر مهم است که کارفرمایان شغل تصور می کنند شما آن را می دانید. اما آیا این از وب سایت نمونه کارهای شما مهمتر است؟ به عنوان برخی توصیه های دوستانه ، من در مورد کمال گرایی با شما صحبت خواهم کرد و اینکه چگونه کمال گرا بودن می تواند برای پیشرفت شغلی شما به عنوان یک وب توسعه دهنده بسیار مضر باشد. من همچنین نکاتی در مورد چگونگی یافتن مهارتهای مورد نیاز در منطقه شما در جهان به شما ارائه خواهم کرد. به عنوان مثال ، PHP در آسیا بسیار مورد تقاضا است ، اما Python و Node.j در آمریکای شمالی تقاضای بیشتری دارند. آیا می دانید مهارت های درستی را یاد می گیرید؟ ما این موضوع نسبتاً بزرگ را باز خواهیم کرد و کشف خواهیم کرد که چگونه یاد بگیریم بازار مایل است شما را برای چه کاری استخدام کند. با هم نگاهی خواهیم انداخت که شرکت ها در یک استخدام جدید به دنبال چه چیزی هستند. این چیزی نیست که شما انتظار دارید ، من می توانم آن را به شما بگویم. اکثر مردم فکر می کنند ، “من باید فوق العاده ماهر و فوق العاده باهوش باشم تا بتوانم در توسعه وب شغلی پیدا کنم” ، اما این درست نیست. شرکتها خیلی بیشتر از اینها را مورد توجه قرار می دهند. ما همچنین در مورد رزومه CV شما گفتگوی جدی خواهیم داشت. احتمالاً فقط یک یا دو تغییر رزومه دارید. اما در حقیقت ، شما باید یک رزومه در هر مهارت اصلی داشته باشید. در اواسط این دوره ، ما راز بزرگ را برای فرود شغل رویایی خود (یا به دست آوردن هر شغلی ) باز خواهیم کرد. هرزنامه نویسی در رزومه کاری شما را تا این حد درگیر خواهد کرد ، برای رسیدن به شغل رویایی خود باید یک سطح عمیق تر بروید. و من دقیقاً به شما می آموزم که انجام این کار دقیقاً چه کاری لازم است. ما همچنین نکات ، ترفندها و بینش هایی را در مورد آنچه شرکت ها در یک توسعه دهنده به دنبال آن هستند ، اینکه با ارزش ترین مهارت هایی که می توانید به عنوان یک توسعه دهنده وب داشته باشید ، نحوه گرفتن اولین مصاحبه خود ، مذاکره درباره حقوق خود و آنچه که باید جستجو کنید ، بررسی خواهیم کرد. برای ، و چه باید بکنید هنگامی که شما در نهایت یک پیشنهاد کار دریافت کنید. سرانجام ، من به شما یاد می دهم که چگونه درآمد کسب کنید در حالی که یاد می گیرید چگونه در هنگام یادگیری کدنویسی و جستجوی شغل کمی درآمد جانبی کسب کنید. وقتی جذب تمام این اطلاعات به پایان رسید ، یک پروژه وجود دارد! این مستلزم انجام برخی تحقیقات و مدیریت رزومه های شما است. اطلاعات بیشتر در این باره در درس پروژه شما است. در آخر ، باید یک دسته از آگهی های استخدام را بخوانید و 3 مهارت برتر را که مورد تقاضا هستند ، تعیین کنید و بفهمید کدام یک را باید یاد بگیرید.
 • آنچه یاد خواهید گرفت :
 • چگونه می توان در توسعه وب شغل گرفت
 • چگونه می توان مصاحبه کرد
 • چگونه می توان میزان دسترسی و مشتری بالقوه خود را به حداکثر رساند
 • چگونه به شغل رویایی خود برسیم
 • چگونه مشتری های مستقل پیدا کنیم
 • نیازمندی ها :
 • شما باید بتوانید کدگذاری کنید و برای شروع شغل خود آماده باشید.
 • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
 • توسعه دهندگان وب که به دنبال کار هستند
 • توسعه دهندگان وب که به دنبال تبدیل شدن به فریلنسر هستند
نام: Udemy - How To Get A Job As A Web Developer
حجم فایل: 641 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/06
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 43 دقیقه
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - How To Get a Job As a Web Developer

In this course we're going to take a look at all the things! We'll dive into the "source of truth" when it comes to taking advice from other developers. Because, believe it or not, there is A LOT of really bad advice on the internet.


We'll learn about Git and GitHub, and why it's important to know. GitHub used to be optional in previous years, but it's so important now that job employers assume you know it. But is it more important than your portfolio website?


As some friendly advice I'll talk to you about perfectionism, and how being a perfectionist can be extremely detrimental to your career development as a web dev.


I'll also give you tips on how to find which skills are in demand in your area of the world. For instance, PHP is in high demand in Asia, but Python and Node.js are in higher demand in North America. Do you know if you're learning the right skills? We'll unpack this fairly large topic and discover how to learn what the market is willing to hire you for.

لینک دانلود