تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Instagram Stories For Business Marketing Instagram Sales Machine

Udemy Instagram Stories For Business Marketing Instagram Sales Machine

برای بازاریابی و افزایش فروش کالاها و خدمات خود از Stories Instagram استفاده کنید. دنبال کنندگان خود را به مشتری ثابت تبدیل کنید. این دوره آموزشی استراتژی دقیق شما را در مورد چگونگی افزایش فروش خود از طریق Instagram با استفاده از Instagram Stories به شما نشان می دهد. استفاده از این نکات و استراتژی های بازاریابی Instagram Stories به شما امکان می دهد تا به طور مداوم تجارت خود را رشد دهید ، بسته به نوع کسب و کار خود کالاهای بیشتر یا خدمات بیشتری بفروشید و طرفداران وفادار خود را افزایش دهید و بینندگان را به مشتری تبدیل کنید. استراتژی های بازاریابی Instagram Story ارائه شده در این دوره به راحتی قابل استفاده است شما می توانید صاحب یک فروشگاه آنلاین کوچک تی شرت یا نوع بزرگتری از مشاغل باشید اینها برای هر یک از اینها قابل استفاده است. شما می توانید این دوره را به عنوان Instagram Stories marketing 101 درک کنید همه آنچه باید بدانید در اینجا پوشش داده خواهد شد. من ( مربی دوره ) کاملا مطمئن هستم که شما می خواهید حساب خود را سریع رشد دهید و با استفاده از ابزارهای مدرن رسانه های اجتماعی فروش بیشتری داشته باشید. در این صورت این دوره برای شما مناسب است ، زیرا شامل استراتژی ها و تاکتیک های بازاریابی در دنیای واقعی برای رشد تجارت شما به ویژه با Instagram و Stories است. من می دانم که چگونه به آن دست پیدا کنم و می خواهم این دانش را با شما در میان بگذارم. این دوره شامل نکات عالی بازاریابی اینستاگرام برای تجارت است اگر می خواهید کالاها یا خدمات خود را بفروشید دقیقاً نحوه انجام آن را به شما نشان می دهد. من توضیح خواهم داد که چگونه مردم در اینستاگرام تصمیمات خرید می گیرند و چگونه می توانید این روند را تسریع کنید. شما استراتژی های مختلفی را برای رشد Instagram Stories پیدا خواهید کرد که از زمان معرفی این ویژگی نتایج شگفت انگیزی به دست آورده است و همچنین کدام یک از آنها در سال 2019 روند رو به پیشرفت دارد. این دوره نحوه استفاده شما از یک برنامه گام به گام برای ایجاد داستان های با کیفیت بالا را پوشش می دهد ، شما یک الگوی طرح محتوا را با ده ها مثال دریافت خواهید کرد و به عنوان یک هدف اصلی این امر فروش بیشتری به تجارت شما خواهد داد. شما می آموزید که چگونه با برچسب ها ، متن ، نقاشی ها و موسیقی توجه را به خود جلب کنید ، چگونه فیلم ها را برای Instagram Stories ویرایش کنید. ما در مورد اهداف Instagram Stories صحبت خواهیم کرد نحوه بهبود روابط با پیروان فعلی ، به دست آوردن دنبال کنندگان جدید و کشف داستان ها. من به شما نحوه استفاده از مکانها ، هشتگ ها ، نظرسنجی ها ، سوالات را برای استفاده بیشتر از نمایه خود نشان خواهم داد. در این دوره بیش از 20 نوع محتوای مختلف تحت پوشش قرار خواهد گرفت و شما خواهید آموخت که چگونه از آنها برای بهترین روش ها استفاده کنید و آنها را دوباره بسازید. و مطمئناً شما را با ویژگی پخش زنده اینستاگرام ، بهترین روشهای استفاده از آن و نکات مختلف در زمینه مارک و سبک طراحی پروفایل خود آشنا می کنم.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • برنامه ای گام به گام برای ایجاد داستان های با کیفیت بالا
 • نحوه ایجاد الگوی طرح محتوا
 • دنبال کنندگان جدید بیشتری دریافت کنید
 • فروش خود را با داستان های هیجان انگیز افزایش دهید
 • نیازمندی ها :
 • شما باید یک حساب کاربری اینستاگرام داشته باشید
 • موبایل آیفون یا Android با برنامه از پیش نصب شده
 • در طول دوره ، اگر قبلاً این کار را نکرده بودید ، باید حساب خود را به یک حساب تجاری تبدیل کنید
 
 • این دوره آموزشی برای چه کسانی است :
 • کاربران مبتدی تا پیشرفته اینستاگرام که حاضرند کالاها یا خدمات خود را از طریق اینستاگرام با استفاده از استوری بفروشند
 • بازاریابان و صاحبان مشاغل در هر سطح
نام: Udemy - Instagram Stories For Business Marketing Instagram Sales Machine
حجم فایل: 549 مگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/10/08
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
ژانر: آموزشی
مدت زمان پخش: 1 ساعت
فرمت فایل: MP4
رمز فایل: www.download.ir

Udemy - Instagram Stories For Business Marketing Instagram Sales Machine

Instagram Stories For Business - Instagram Sales Machine is a course, that will show you exact strategy on how you can increase your sales through Instagram by using Instagram Stories.


Using this Instagram Stories marketing tips and strategies will allow you to constantly grow your business, sell more goods or services depending of your type of business increase loyal fan base and convert viewers into customers.


Instagram Story marketing strategies given in this course are easy to apply - you can be owner of a small online shop of t-shirts or bigger type of business - they are applicable to any of these.


You can perceive this course as Instagram Stories marketing 101 - everything you need to know will be covered here.

لینک دانلود