تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ultimate Fishing Simulator VR نسخه VREX

Ultimate Fishing Simulator VR

شبیه ساز همه‌جانبه و واقع‌گرایانه ماهی گیری است که تکنیک‌های ماهی گیری در مناطق مختلف را به شما آموزش می‌دهد. روند بازی بسیار ساده است. در اولین بخش از بازی باید تجهیزات و وسایل موردنیاز خود را انتخاب کرده و با قرار دادن طعمه‌ی مناسب ماهی‌ها را صید کنید. بخش جدیدی به نام winter map در بازی وجود دارد که به شما این امکان را می‌دهد تا در دریاچه‌های یخ‌زده اقدام به صید ماهی کنید. برای باز کردن این بخش در ابتدا باید یک دریل مناسب خریداری کنید که بتوانید یخ دریاچه را اندکی شکاف دهید. دو حالت بازی مختلف در بازی Ultimate Fishing Simulator VR وجود دارد که هر کدام دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد هستند. در حالت Normal Mode به تمامی قابلیت‌ها و امکانات کمکی دسترسی دارید و به همین خاطر روند صید ماهی آسان‌تر، سریع‌تر و سرگرم‌کننده‌تر است. حالت دوم یا Realistic Mode اندکی سخت‌تر و چالش‌برانگیزتر است. در این حالت باید صبر بیشتری داشته باشید تا بتوانید ماهی صید کنید. همچنین مدت زمان مبارزه و تقلای ماهی‌ها در زیر آب زیادتر است. در کنار این موارد، بعضی از قابلیت‌های مهم مانند دوربین زیر آب در این حالت غیرفعال است. یکی از علایق ماهی گیران حرفه‌ای ساخت کلکسیون از ماهیان مختلفی است که صید کرده‌اند. به شما این امکان داده‌شده است تا ماهی‌های صیدشده را در کلکسیون خود ذخیره کرده و یا آن‌ها را فروخته و از پول آن‌ها استفاده کنید. یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های

بازی Ultimate Fishing Simulator VR

بخش لول ادیتور است که با کمک آن می‌توانید نقشه و محیط منحصربه‌فرد خود را طراحی کنید و از محیط‌های تکراری و خسته‌کننده بازی اندکی رهایی یابید.

..|| این عنوان علاوه بر کنترلرهای معمولی موس و کیبورد از هدست های واقعیت مجازی نیز پشتیبانی می کند ||..

نام: Ultimate Fishing Simulator VR
حجم فایل: 4.6 گیگابایت
شرکت سازنده: Bit Golem
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز - ورزشی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 3+
منتشر کننده: Ultimate Games S.A
رمز فایل: www.download.ir

Ultimate Fishing Simulator VR - VREX

Ultimate Fishing Simulator is a comprehensive fishing simulator which allows using various techniques, in different places around the world and most importantly, you don’t need a permanent connection to the Internet for it.

لینک دانلود