تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر UniverCity نسخه DARKZER0

UniverCity

یک بازی شبیه سازی است که شما را در نقش یک مدیر و موسس دانشگاه قرار می دهد . کارکنان ، اساتید و دانشجویان خود را مدیریت کرده و سعی کنید بهترین دانشگاه را در اطراف خود بسازید . با ساخت یک دانشگاه و ایجاد چندین کلاس برای دانشجویان ، آنها را از داشتن نمرات خوب بهره مند سازید و یا می توانید دانشگاهی بسازید که در ظاهر دانشجویانی نمونه با نمراتی بالا دارند در حالی که آنها نمرات پایین می گیرند . شما با بازی UniverCity می توانید سبک و روش دانشگاهی خودتان را بسازید و هر آنچیزی که در ذهنتان برای برقراری کلاس ها وجود دارد را پیاده سازی کنید ، کاری کنید که دانشجویانی نمونه داشته باشید و معامان و اساتید معتبر را استخدام کنید .

بازی UniverCity

به صورت مداوم توسعه داده می شود و به روز رسانی های متعددی را دریافت خواهد کرد . همچنین این بازی به صورت آنلاین اجرا خواهد شد و می توانید مدیریت دانشگاه را با کمک دیگر دوستانتان انجام دهید تا یک مدیریت نمونه در سطح دانشگاه های بازی را از آن خود کنید و در نتیجه آن یک دانشگاه برتر بسازید . حالت داستانی بازی نیز همچنان در حال توسعه است تا یک تجربه خوب را برای بازیکنان آماده کند . 
نام: UniverCity
حجم فایل: 20.6 مگابایت
شرکت سازنده: Matthew Collins
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: DARKZER0
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
منتشر کننده: Matthew Collins
رمز فایل: www.download.ir

UniverCity - DARKZER0

UniverCity is an isometric university management game. Manage your staff, professors and students and try and build the best UniverCity around! Build up your UniverCity solo or against friends and build many different types of classes whilst trying to ensure students get good grades, or maybe just try and build the best looking UniverCity.

لینک دانلود