تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم آموزشی Up And Running With Java Applications آپدیت 1 آگوست 2016

Up And Running With Java Applications از فیلم های آموزشی است که شرکت Lynda آن را تهیه کرده است و توسط Todd Perkins نیز تدریس می شود. زبان برنامه نویسی جاوا یکی از محبوب ترین زبان ها برای ساخت برنامه های مختلف است که کاربرد زیادی دارد. دوره آموزشی Up And Running With Java Applications یک دید کلی و مقدمه ای ایست بر زبان برنامه نویسی جاوا است که به کمک آن می توانید در محیط های ران تایم متفاوت از جمله دسکتاپ، وب و موبایل به کمک Eclipse برنامه های زیادی را بسازید.

سایر توضیحات : دوره آموزشی Up And Running With Java Applications مدرس Todd Perkins توضیح می دهد که چگونه محیط توسعه را پیکربندی کنید و همچنین مروری بر اصول ساخت بلوک های Java syntax : متغیر ها، توابع، آرایه ها، عبارت های شرطی، کلاس ها و ورودی/خروجی خواهد داشت. در بخش 3 و 4 او یک رابط کاربری با Swing framework، ابزار GUI در جاوا را می سازید و توضیحاتی نیز رد رابطه با جدول اجزا Swing برای منابع داده متفاوت، خواهد داد. او همچنین NetBeans، یک IDE متناوب برای کار با JavaServer Pages (JSP) و … را پوشش می دهد. در صورتی که قادر به دانلود این فیلم آموزشی جذاب نیستید می توانید آن را از فروشگاه دانلود فارسی تهیه کنید.

توجه : فایل های تمرینی به صورت جداگانه برای دانلود قرار داده شده اند.

Up And Running With Java Applications

سر فصل های دوره آموزشی Up And Running With Java Applications :

– مقدمه– تکنیکی– قواعد فیلم– بوردینگ– نتیجه گیری

مشخصات فیلم آموزشی Up And Running With Java Applications :

– ژانر : آموزشی– شرکت سازنده : Lynda– مدرس : Todd Perkins – مدت زمان آموزش : 12 ساعت و 13 دقیقه– پروژه تمرینی : دارد– زبان : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720*1280– فرمت فایل : Mp4– زیرنویس انگلیسی : دارد– زیرنویس فارسی : ندارد

شما از این پس می توانید فیلم های مورد نظرتان را در فروم دانلود فارسی ثبت نمایید

Up And Running With Java Applications

لینک دانلود