دانلود بازی Viking Chess: Hnefatafl v1.01 نسخه Portable

Viking Chess: Hnefatafl

به شما این امکان را می دهد تا به صورت تک نفره یا چند نفره بازی باستانی Hnefatalf بر روی رایانه شخصی خود تجربه کنید . این عنوان یک استراتژیک و شطرنج مانند است که گفته می شود یکی از بازی های باستانی دوره ی وایکینگ ها بوده است .

بازی Viking Chess: Hnefatafl

از قوانین کپنهاگن که بر اساس آیین نامه ی Fetlar Hnefatafl تدوین شده است ، پیروی می کند . شما می توانید این بازی را به صورت تک نفره انجام دهید و با هوش مصنوعی رقابت کنید ، یا که در بخش چند نفره ی آفلاین محلی آن با یکی از دوستان خود آن را تجربه کنید . اگر که با قوانین این بازی آشنا نیستید ، این عنوان شامل یک بخش آموزشی تعاملی می شود که به صورت کامل و واضح تمام قوانین بازی را به شما یاد می دهد . بعد از به اتمام رساندن بخش آموزشی بازی تنها یک کار باقی می ماند ، شما باید تا جایی که می توانید تمرین کنید و بازی کنید تا بتوانید مهارت خود را بالاتر ببرید و حرفه ای تر شوید . گرافیک این بازی به صورت کاملا سه بعدی طراحی شده است تا بهترین واقع گرایانه ترین تجربه ی ممکن را داشته باشید . شما می توانید یک پروفایل مخصوص برای خود درست کنید که در آن فعالیت های شما ثبت می شود و سطح مهارت شما را نشان می دهد . آیا شما می توانید به سطحی از تسلط در این بازی برسید که بتوانید سر سخت ترین رقبا را شکست بدهید ؟ آیا می توانید همه موارد قابل جمع آوری بازی را به دست آورید ؟ در جریان گیم پلی این بازی شامل دو جناح حمله کننده و دفاع کننده هستیم که اولی 24 قطعه و دومی 13 قطعه دارد . حمله کننده در صورتی برنده خواهد شد که بتواند مهره ی پادشاه را محاصره کند ، اما در صورتی که مدافع بتواند از پادشاه خود دفاع کند و جلوی حمله کننده را بگیرد ، به عنوان برنده ی بازی شناخته خواهد شد . 
نام: Viking Chess: Hnefatafl
حجم فایل: 145 مگابایت
شرکت سازنده: Diamond Sky Games
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
ورژن: v1.01
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Rain Games
رمز فایل: www.download.ir

Viking Chess: Hnefatafl v1.01 - Portable

Play the ancient game of "Hnefatafl" in style on your PC, in Singleplayer mode against the AI or Multiplayer over the internet. "Hnefatafl" is a strategic, chess-like boardgame with assumed origins all the way back to the Viking era. Put on your viking helmet, grab a horn of honeymead and get ready to crush your opponent in a mighty clash of wits and skill.

لینک دانلود