تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Virtual Rides 3 Astronaut نسخه PLAZA

Virtual Rides 3 Astronaut

یک بازی شبیه‌ساز شهربازی است که شمارا در نقش مدیر یک مجموعه بزرگ شهربازی قرار می‌دهد. صفر تا صد بازی در اختیار شماست. می‌توانید به طراحی بیش از 20 نوع وسیله بازی مختلف پرداخته و مدیریت و هدایت آن‌ها را به‌صورت شبانه‌روزی بر عهده بگیرید. Virtual Rides 3 Astronaut جدیدترین بسته الحاقی بازی Virtual Rides 3 که وسایل و امکانات بسیار هیجان‌انگیزی به محیط بازی اضافه کرده است. یکی از نقاط قوت بسیار مهم

بازی Virtual Rides 3 Astronaut

سیستم نورپردازی آن است. روزها و در هنگام طلوع خورشید، پرتو خورشید بسیار درخشان و زیباست و سایه‌های به وجود آمده نیز بسیار واقعی به نظر می‌رسند. شب‌ها نیز نورپردازی‌ها و سیستم روشنایی شهربازی آغاز به کار می‌کند و فضای شاد و هیجان‌آوری در دل تاریکی شب ایجاد می‌کند. بازی علاوه بر کنترلر های معمولی مانند کیبورد و دسته بازی، از هدست های واقعیت مجازی مانند هدست HTC Vive و Oculus Rift نیز پشتیبانی می‌کند و تجربه‌ای بی‌نظیر ارائه می‌دهد. سیستم شخصی‌سازی در این بازی از اهمیت زیادی برخوردار است و شما قادرید تا با انواع نورپردازی‌ها و … محیطی شاد و مفرح برای بازدیدکنندگان فراهم آورید. 
نام: Virtual Rides 3 Astronaut
حجم فایل: 2 گیگابایت
شرکت سازنده: Pixelsplit Simulations
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Pixelsplit Simulations
رمز فایل: www.download.ir

Virtual Rides 3 Astronaut - PLAZA

The "Astronaut" is a very special ride. Unique on the fairgrounds of this world. Control 3 motors to send your passengers on a very special adrenalin rush.

لینک دانلود