تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند Vitamania: The Sense and Nonsense of Vitamins

Vitamania: The Sense and Nonsense of Vitamins

مستندی درباره ویتامین ها: تاریخچه کشف آنها ، صنعت مکمل های غذایی و خطرات ناشی از کمبودها و مصرف بیش از حد آن میباشد . تقریباً یک میلیارد از ما یک مکمل غذایی منظم ، به طور عمده قرص ویتامین مصرف می کنیم . ویتامین ها مورد علاقه افراد مشهور قرار می گیرند و منبع های غنی از ویتامین قفسه های سوپر مارکت ها را ردیف می کنند . اما این محصولات چقدر ایمن هستند؟ آیا این درست است که ویتامین ها “طبیعی” هستند و بنابراین نمی توانند آسیبی به شما وارد کنند؟ چگونه تنظیم می شوند و والدین چگونه می توانند برای سلامتی فرزندان خود انتخاب های صحیحی انجام دهند . این سؤالات شگفت آور فوری توسط دانشمند دکتر دریک مولر در ویتامینیا مطرح شده است . اولین چیزی که واقعاً نظر شما را به

مستند Vitamania: The Sense and Nonsense of Vitamins

جلب می کند ، مراحلی است که با آنالیز به آنها رفته اند . این می تواند به صورت مکالمه در استودیو انجام شود اما در طول فیلم مستند ، ما از میادین برفی Arctic Svalbard نروژ به سواحل آفتابی Southbank Brisbane و هر چیز دیگری که در آن قرار دارد بازدید می کنیم . همچنین بیش از این ما با افرادی که زندگی آنها تحت تأثیر مثبت و منفی ویتامین ها قرار گرفته است ، مصاحبه می کنیم .
نام: Vitamania: The Sense and Nonsense of Vitamins
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز imdb: 6.8
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
مدت زمان پخش: 1 ساعت و 30 دقیقه
محصول کشور: استرالیا
کارگردان: Sonya Pemberton
نویسنده: Sonya Pemberton
ستارگان: Derek Muller
رمز فایل: www.download.ir

Vitamania: The Sense and Nonsense of Vitamins

A documentary about vitamins: the history of their discovery, the dietary supplement industry, and the dangers of both deficiencies and excessive intake.

لینک دانلود