تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر VIY نسخه کرک شده PLAZA

VIY

یک بازی ترسناک و ماجرایی درباره خانه ای وحشت زده است . در این خانه که صاحبین آن جزو ثروتمندان بودند و دختری داشتند اتفاقات وحشتناکی رخ می دهد . روزی تنها فرزند آنها به دلایل نا معلومی کشته می شود و همه مرگ او را اسرار آمیز می بینند . چرا که فکر می کردند که او با نیروهای شیطانی در رابطه است و با شیاطین دیدار می کند ، همچنین آن دخترک دقیقا سه روز قبل از مرگش از همه می خواهد که پس از مرگش دعای مردگان را برای او بخوانند . حالا شما در این بازی باید راز مرگ این دختر را کشف کنید همچنین در زمان مقرر برای او دعای مخصوص را بخوانید وگرنه این طلسم از بین نمی رود و از فردی به فرد دیگر منتقل می شود . در بازی VIY باید تجهیزاتتان را به روز کنید و همیشه مراقب باشید که آنها برای انجام ماموریت کم نباشند و به مقدار لازم آذوقه داشته باشید ، همچنین برای انجام دعای مخصوص به شروطی نیاز است که باید همه آنها را قبل از رسیدن به شب سوم انجام دهید و سعی کنید که همه را به درستی انجام دهید . به خاطر داشته باشید که مشکلات شما از جایی شروع می شود که سه روز ابتدایی آغاز می شوند و در آن زمان شیاطین از روح انسان های شرور برای از بین بردن شما استفاده می کنند و قصد دارند که نگذارند شما به تمامی شروط برای اجرای دعا دست پیدا کنید . مراقب نیروی شیطانی که از عالم مردگان می اید باشید اگر شما او را ببینید بدین معنی است که او تنها برای از بین بردن شما به اینجا آمده است . در

بازی VIY

یک جایزه برای بازیکنان در نظر گرفته شده است و آن این است که تعدادی از صفحات کتابی در نقشه وسیع بازی پنهان شده است و شما باید با پیدا کردن آن و کامل کردن کتاب کلید خانه ای را به دست بیاورید ، درون این خانه تجهیزات فراوان و اسلحه های گوناگونی وجود دارد که کار شما را ساده تر می کند . 
نام: VIY
حجم فایل: 1.76 گیگابایت
شرکت سازنده: obrubshik
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، ترسناک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: obrubshik
رمز فایل: www.download.ir

VIY - PLAZA

Once upon a time, the great misfortune happened at an estate. The landowner's only daughter died under mysterious circumstances. People say that she was friendly with evil forces.Before she died, she had expressed a wish that for three days after her death the prayers for the dead should be recited by you...Vyi - is a first-person horror-shooter game. The game takes place on a huge map . with a lot of settlements and the presence of secret locations, which.

لینک دانلود