دانلود بازی اندروید War of Kings v58

War of Kings

خودتان را برای یکی از بهترین بازی های جنگی آماده کنید داستان بازی در دنیایی مملو از جنگ و درگیری بین قبیله ها آغاز می شود . در این بازی شما باید به دنبال سربازان و متحدانی برای خود بگردید و امپراطوری خود را به صورت مرحله به مرحله تشکیل دهید و با پادشاهی ها و دشمنان خود بجنگید . در این زمان شما باید خودتان را برای جنگ جهانی که در پیش روی شما است آماده کنید . در حالت آنلاین بازی War of Kings شما می توانید به دنبال مخالفان خود در سراسر جهان بگردید و با آن ها بجنگید و اموال و جواهرات آن ها را غارت کنید . در حالت آفلاین بازی

War of Kings

شما می توانید به صورت مداوم با دشمنان خود بجنگید . در این بازی شما باید برای نابودی دشمنان از استراتژی های قدرتمند و هوشمندانه استفاده کنید تا بتوانید از قبیله خود محافظت کنید . اگر از علاقه مندان به بازی های استراتژی هستید هم اکنون می توانید این بازی را به صورت رایگان بر روی دستگاه اندروید خود نصب کنید و برای ساعت ها سرگرم شوید .
نام: War of Kings
حجم فایل: 77 مگابایت
شرکت سازنده: Falcon Studios
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v58
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: استراتژی
مناسب برای گروه سنی: 12+
پیش نیاز: اندروید 4.4 و بالاتر

War of Kings - v58

War of Kings is one of the best strategy (RTS) Battle games for Android devices,The story begins in a world full of wars , conflicts and Clash between clans, you must start in the search for soldiers and allies and you will be the commander and Legend and then build your own clan and empire step by step and fight Kingdoms and enemies in Global War who are near you , King of Thrones!
لینک دانلود