تبلیغات
گربه سگ

Cat-Dog-Ads

گربه سگ فقط یک انیمیشن نیست، بی‌اغراق گربه سگ خاطره مشترک جمعیت زیادی از آدم‌های کره خاکی است. خاطره مشترکی که در همان حال که ما را می‌خنداند، قصه تضادهای درونی‌ای را بازگو می‌کند که در یک جا جمع شده‌اند. قصه گربه و سگی که باوجود ناهمخوان بودن ذات خود، به ناچار به هم چسبیده و جدایی‌ناپذیرند.

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
اتفاقات عجیب

گربه سگ

سریالی محبوب و دوست‌داشتنی با چهار کاراکتر نوجوان و کنجکاو و دنیایی از اتفاقات شگفت‌انگیز. اتفاقات عجیب به شدت تحت‌تاثیر فیلم و سریال‌های دهه هشتاد آمریکا به خصوص کارهای استیون اسپیلبرگ مثل ای.تی. موجود فرازمینی ساخته شده. تماشای فصل‌های 1 و 2 این سریال با اینترنت رایگان اپراتورهای منتخب در فیلیمو.

با اینترنت رایگان ببین

دانلود بازی کامپیوتر Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands نسخه Tinyso

Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands یک بازی در سبک استراتژی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Eugen Systems ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Eugen Systems که یکی از استودیوهای قدیمی بازی سازی می باشد که تجربه بسیار بالایی در زمینه ساخت بازی های استراتژی دارد و همچنین تاکنون تجربه ساخت بازی های موفق بسیاری مانند سری محبوب Act of War و WARGAME را در کارنامه هنری خود داشته است که هر دوی این بازی ها از عناوین موفق سال های اخیر می باشند . بازی رایانه ای Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands جدیدترین اقدام استودیوی مذکور در خلق یکی از بهترین بازی های استراتژی سال های اخیر می باشد که با توجه به موفقیت های چشم گیر این بازی می توان گفت این استودیو کاملا موفق عمل کرده است . بازی رایانه ای Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands یکی از بهترین بازی های استراتژیک سال های اخیر می باشد .

سایر توضیحات : بازی Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands در هلند در جریان است ، سازندگان با مطالعه دقیق کشور هلند و سلاح های این کشور موفق شده است یک بازی استراتژی شبیه ساز با جزئیات بسیار بالا و کاملا شبیه سازی شده طراحی کند . در این بازی سازندگان با طراحی نقشه های بسیار بزرگ موفق شده اند یکی از خاص ترین تجربه های سال های اخیر را برای طرفداران بازی های استراتژی طراحی کنند . بازی استراتژی Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands با استفاده دقیق از سلاح های روز و طراحی دقیق آنها موفق شده است خود را تبدیل به یکی از بهترین بازی های استراتژی شبیه سازی شده سال 2016 تبدیل کند . در این بازی شما باید با ساخت صحیح نیروهای خود و استفاده درست از آنها در مقابل دشمنانتان که بسیار نیز قدرتند هستند ایستادگی کرده و آنها را نابود کنید .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands نسخه oTinyso

مشخصات بازی :

نام بازی : Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands

پلتفرم : PC

زبان : انگلیسی

سال انتشار : 2016

شرکت سازنده : Eugen Systems

منتشر کننده : Eugen Systems

سبک بازی :  استراتژی

نوع فایل : ISO

لینک مرتبط : Steam

– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Wargame Red Dragon Nation Pack Netherlands

لینک دانلود