تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Gun clash 3D v1.0.4

Gun clash 3D

نام بازی سرگرم کننده و خلاقانه که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . در این بازی شما باید در نقش یک مرد رنگی پای به میدان های مختلف جنگی گذاشته و موانع و چالش های مختلف را پشت سر بگذارید . شما در برخی مراحل باید با دشمنان خود که به رنگ دیگری می باشند بجنگید ولی باید برای این کار در راه خود ارتشی را به رنگ خود در بیاورید تا بتوانید از پس این دشمنان بر بیایید . این بازی به صورت آفلاین و آنلاین امکان پذیر می باشد ، بدین صورت که در حالت آفلاین شما باید خط داستانی یا مراحل تعیین شده بازی را با ماموریت های مختلف پشت سر گذاشته و در این راه می توانید با کسب امتیاز سطح خود را ارتقاء دهید ، در حالت آنلاین آن می توانید برای خود تشکیل گروه داده و با دیگر تیم ها در سراسر جهان وارد رقابت و چالش های بازی شوید .

بازی Gun clash 3D

دارای سطح هایی ساده و آسان تا سطح هایی بسیار دشوار را دارا می باشد که باعث تنوعی تر شدن بازی خواهد شد ، همینطور بازی به صورت کاملا رایگان و بدون تبلیغات می باشد .
نام: Gun clash 3D
حجم فایل: 60 مگابایت
شرکت سازنده: SPACESHIP STUDIO
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.4
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: آرکید - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Gun clash 3D - v1.0.4

It is almost a war that requires you to have battle strategy and battle fire , from collecting 500 brothers to build into an army or the second largest gang to conquering castles , collecting treasure. and destroy monsters become to kingdom defenders

لینک دانلود