تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار cDock v3.0.9 – Mac

cDock

همانطور که از نامش مشخص است به شما اجازه میدهد تا Dock خود را در سیستم مکینتاش شخصی سازی کرده و بسیاری از آپشن ها و ویژگی های آن را فعال کنید. شما میتوانید با استفاده از نرم افزار cDock کنترل کامل بر داک خود داشته باشید و آنرا هر گونه ای که دوست داری سفارشی سازی کرده و از میان تم های مختلف و زیبای برنامه یکی را برای آن انتخاب کنید. همچنین به کمک

نرم افزار cDock

میتوانید ویژگی های مخفی داک خود را فعال کرده و از آنها استفاده کنید، ویژگی هایی که شاید تا به حال حتی فکرتان هم به آنها نرسیده است. متاسفانه نسخه جدید برنامه تنها برروی mac OS 10.10 و بالاتر قابل اجرا بوده و کاربرانی که چنین شرایطی را دارند میتوانند از تمامی ویژگی های آن بهره مند شوند. پنهان کردن آیکون برنامه ها، سنجاق کردن داک، تغییر رنگ در همه چیز، تبدیل داک به حالت سه بعدی، اضافه و یا حذف پوشه های اخیر، اضافه و یا حذف آیکون iCloud، ایجاد منوی تاریک و… همگی از قابلیت های منحصر به فرد و جذاب cDock بوده که میتوانید به کمک آنها یک محیط کاربری زیبا را برای سیستم مکینتاش خود ایجاد کنید.
نام: cDock
حجم فایل: 15 مگابایت
شرکت سازنده: Wolfgang Baird
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v3.0.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: dmg
پلتفرم: مک
رمز فایل: www.download.ir

cDock v3.0.9 - Mac

cDock 3 gives you full control over the Dock. There are tons of ways to customize the look and feel of the Dock. You can even enable some awesome hidden features. cDock is designed to make theming your Dock easy and robust on macOS 10.10 and up.

لینک دانلود