تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Warsworn: DRAGON OF JAPAN – EMPIRE EDITION

Warsworn: DRAGON OF JAPAN – EMPIRE EDITION

یک بازی استراتژیک در زمان واقعی است که توسط یک استودیوی شخصی ساخته و عرضه شده است . بازیکنان قبایل خود را اداره می کنند و در نبردهای حماسی به رقابت می پردازند تا اینگونه برای متحد کردن ژاپن در کنار دیگر همرزمانشان بجنگند و به پیروزی برسند . اقدامات جاسوسی پر از ریسک می تواند هم برای قبیله شما مثبت باشد هم منفی ، اگر بتوانید اطلاعات استراتژیک را بدست آورید این حرکت مفید است اما اگر جاسوستان گرفتار شود تاثیر منفی بر شهرت قبیله شما و دارایی های شما خواهد گذاشت پس با قبول ریسک این حرکت را انجام دهید . از آنجایی که در بازی Warsworn: DRAGON OF JAPAN – EMPIRE EDITION حفظ افتخار و شهرت بالا برای موفقیت در تمامی عرصه های دیپلماسی مهم است ، شهرت پایین یا بالای قبیله می تواند تاثیر بسزایی در مورد حمله قرار گرفتن یا نگرفتن دیگر ائتلاف ها داشته باشد ، پس باید مراقب شهرت و افتخار خودتان باشید که به سادگی به دست نمی آید تا به سادگی از بین برود . تمامی بازیکنان می توانند دارایی های خودشان را ارتقا دهند ، هزینه های جنگ های جناحی را تامین کنند ، واحد های تحقیقاتی برای یافتن سلاح ها یا کشفیات مهم داشته باشند ، نیروهای زبده را استخدام و نیروهایی که به درد شما نمی خورند را اخراج کنند ، از اقدامات جاسوسی یا دیپلماسی برای کسب شهرت استفاده کنند و یا … . در

بازی Warsworn: DRAGON OF JAPAN – EMPIRE EDITION

از بهبود روابط و با قبایل نزدیک غافل نشوید چرا که می تواند در هنگام درگیری های منطقه ای به شما کمک کنند ، همچنین از ژنرال های خودتان نیز غافل نشوید آنها می توانند به شما خیانت کنند و شما را برای کسب قدرت بیشتر از بین ببرند . این بازی دارای یک هوش مصنوعی می باشد که می توانید برای انجام بعضی ماموریت ها روی آن حساب کنید . 
نام: Warsworn: DRAGON OF JAPAN - EMPIRE EDITION
شرکت سازنده: Intersky Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 6
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک ، فکری
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Intersky Studios
رمز فایل: www.download.ir

Warsworn: DRAGON OF JAPAN - EMPIRE EDITION - CODEX

Warsworn: Dragon of Japan is a real-time grand strategy game, created by a one-man development studio. Players will draft their own clans, compete in high spirit battles, and come up with epic strategies in order to unify Japan.Risky spy actions when used strategically can turn the tide of war. Spy actions that are discovered by the enemy will have a negative impact on your reputation and honor.

لینک دانلود