تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Wavey The Rocket نسخه کرک شده CODEX

Wavey The Rocket

در این بازی شما باید موج ها را کنترل کنید تا بتوانید کیهان را نجات بدهید . این عنوان در سبک ساید اسکرولر تجربه ای بسیار منحصر به فرد و اعتیاد آور را به بازیکن ها ارائه می دهد و شامل مرحله هایی جذاب ، شخصیت های به یاد ماندنی و خط داستانی هیجان انگیز می شود .

بازی Wavey The Rocket

با الهام از عنوان های پلتفرمر مدرن که مرحله های سختی دارند ، طراحی شده است . قابلیت بازگردانی در این بازی وجود دارد و در صورتی که شکست بخورید ، خیلی سریع دوباره به بازی بارگردانده می شوید . موارد قابل جمع آوری ای هم در محیط بازی وجود دارند که به دست آوردنشان کار واقعا چالش برانگیزی است . توسعه دهندگان این بازی را طوری توسعه داده اند که هم برای افراد حرفه ای این سبک و هم بازیکن های تازه وارد به طور یکسان سخت باشد و چالش های جدید و تازه ای در آن وجود دارند . این عنوان بیش از 80 مرحله و 10 تم مختلف دارد که از طریق داستان اصلی بازی تکمیل می شود . سپس بعد از این مرحله ها شما می توانید وارد مراحل فوق العاده سخت و چالش برانگیز بازی یا مینی گیم های آن شوید . دنیای این طراحی جالبی دارد و شما می توانید در آن به جست و جو و کاوش بپردازید . گیم پلی بازی کنترل بسیار ساده و روانی دارد و یادگیری آن بسیار آسان است ، هر چند تسلط یافتن به آن کار سختی است و نیاز به تمرین زیادی دارد . از اولین تا آخرین مرحله ی این بازی به نوعی طراحی شده است که برای اسپید رانرها بسیار مناسب باشد . از همان مرحله ی اول بازی یک سیستم نمره دهی به سبک بازی شما و یک زمان سنج دارد که شما در صورتی که می خواهید چالش بیشتری داشته باشید ، می توانید تلاش خود را کنید تا مراحل را در کمترین زمان به پایان برسانید . 
نام: Wavey The Rocket
حجم فایل: 1.56 گیگابایت
شرکت سازنده: UpperRoom Games Ltd
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - آرکید - ساید اسکرولر - علمی تخیلی - پلتفرمر
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: UpperRoom Games Ltd
رمز فایل: www.download.ir

Wavey The Rocket - CODEX

Control the wave and save the Cosmos in Wavey The Rocket, a unique and addictive precision side scroller featuring lucid levels, memorable characters and slapping bass lines. Drawing inspiration from modern platformers with tight controls, fast respawns and tantalizing collectables. Wavey The Rocket provides a fresh new challenge for both newcomer and veteran gamers alike!

لینک دانلود